Kobiety Kobietom - Uwielbienie, Panel Proroczy, Wspólna Modlitwa

IZABELA CIESIÓŁKA × MAJA STEPANow × dr anna saj × małgorzata Dąbrowska × gabriela sawa × magdalena czech × anna maria saj × edyta brzezińska × ania saj

Co to jest?

Spotkanie dla kobiet, które szukają Bożych rozwiązań.

Chcemy stanąć w jedności, skupione na szukaniu Bożego planu.

Wierzymy, że Bóg wzbudza Kobiety aby służyły zgodnie ze swoim powołaniem.

Dołącz do nas!

jak to wygląda?

Możesz dołączyć do nas stacjonarnie w Warszawie, lub online.

Staniemy razem w uwielbieniu, będziemy dzielić się proroczym spojrzeniem na to co Bóg przygotował dla Kobiet, będziemy modlić się aby Jego plany wykonały się w naszym życiu.

KIEDY SIĘ ODBYWA?

MIEJSCE: CITY HALL, ul. Tadeusza Borowskiego 2, Warszawa

TERMIN: Środa, 23 marca 2022

GODZINA: 17:00 – 21:00

Zobacz plan →

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się wokół ciebie?

Zwołujemy kobiety takie jak ty, bo wierzymy, że Bóg powołał nas, aby uwolnić tu na ziemi Jego Plany. Aby wyszło na jaw to, kim jesteśmy.

Jako kobiety chcemy mieć znaczący wpływ na to, co dzieje się wokół nas, chcemy tworzyć przestrzeń, w której będą wzrastać nasze rodziny, w której nasze dzieci będą czuły się bezpiecznie. Pochodzimy z różnych środowisk, kościołów i denominacji, reprezentujemy różne posługi, stowarzyszenia i fundacje.

Dzisiaj wołamy do Ciebie: Stań się częścią tego poruszenia! Jak? Łączymy nasze siły na Konferencji Kobiety Kobietom. Przyjedź! Jeśli nie możesz bądź z nami online.

Pan stwarza nową rzecz w kraju: kobieta osłoni mężczyznę.

Jr 31, 22

Słowo od jednej z nas!

Nazywam się Anna Saj i żyję według planu.

Jako kobieta widzę to, co dzieje się aktualnie na świecie. Rozpoznaję czasy w jakich żyję. Wiem, że choć jestem słaba, mam broń, która z Boga czerpie moc. Z tą bronią chcę zjednoczyć się z innymi kobietami. Chcę stanąć do walki. Bóg mówił do nas wiele razy. Zachęcał nas, abyśmy się zwoływały i stawały razem z innymi kobietami. Przekonywał mnie o tym, że jest w nas siła, której On jest źródłem.

W tym ostatnim czasie, przemówił konkretnie przez proroka Jeremiasza, który mówi, że: Pan stwarza nową rzecz w tym kraju: kobieta osłoni mężczyznę. (Jr 31, 22)

Dlatego wołam dziś do Ciebie: Stań się częścią tego poruszenia! Jak? Łączymy nasze siły na Konferencji Kobiety Kobietom. Przyjedź! Jeśli nie możesz bądź z nami online.

Kobiety! czas na nas!

Wierzymy, że czas, w którym żyjemy, to czas kobiet, czas, w którym Bóg chce objawić przez nas to, czego nie może zrobić w inny sposób. Wierzymy, że mamy realny wpływ na sytuację w naszym kraju i na świecie.

Jesteśmy zdeterminowane, by razem, uwalniać siłę, której On jest źródłem. Zapraszamy, dołącz do naszego grona. Jak? Łączymy nasze siły na Konferencji Kobiety Kobietom.

Będzie to czas uwielbienia, prorokowania, ogłaszania pokoju, wstawiennictwa i uwalniania tego, co Bóg mówi i robi w tym czasie. Chcemy się wzajemnie zachęcać i budować, chcemy uwalniać nasz wpływ.

Odpowiedz na to wołanie i stańmy ramię w ramię do walki, egzekwując Boże wyroki na ziemi. Weź ze sobą najbliższe ci kobiety, jeżeli gościsz kobiety z Ukrainy – koniecznie zabierz je ze sobą.

Poznaj kobiety odpowiedzialne

izabela ciesiółka

Wspólnie z mężem prowadzi zbór DROGA w Warszawie. Jest organizatorem obozu „Wiatrołap” oraz serii konferencji „Perspektywa Nieba”. W jej sercu jest oglądanie kościoła w Polsce działającego w znakach i cudach oraz skupionego na szukaniu Bożej Obecności. Od ponad 25 lat zajmuje się poradnictwem, głównie w tematyce związanej z kryzysem w życiu osobistym, załamaniem i problemami z pogranicza duchowości. Ukończyła Studium Psychoterapii Chrześcijańskiej w Warszawie.

Maja stepanow

Maja jest jedną z trójki Pastorów w Zborze Spichlerz. Pastor Maja jest niepowtarzalna, a jej słowa zawsze w punkt! Oto, co pisze o sobie: „O mnie można napisać, że jestem sobą – to ważne. Nie będę nikim innym. Poza tym jestem żoną, matką, pastorem, nauczycielem – w tej kolejności. Lubię ludzi i chciałabym ich nauczyć myśleć.”

dr anna saj

Jest żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, mówcą, mentorem, coachem i liderem. W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Razem z mężem stoi na czele polskiej bazy misyjnej ICPE.

Małgorzata dąbrowska

Jest Córką Króla! I tą tożsamością Dziecka Bożego chce zarazić każdą kobietę i każdego mężczyznę! Dlatego jako chrześcijański coach, trener biznesu, konsultant Testów Psychometrycznych pomaga wyznaczać cele i je osiągać. W skrócie pomaga realizować marzenia. Wymyśliła i prowadzi spotkania Boski Biznes czyli networking dla chrześcijańskich kobiet. Prowadzi Klub Boskich Liderek i chrześcijańskie Mastermindy, warsztaty – rekolekcje, mentoringi i konsultacje indywidualne.

Magdalena czech

Założycielka strony i kanału YouTube : Idź ze swoją siłą. Z wykształcenia farmaceutka, z pasji reporterka w programie „Studio Raban” redakcji katolickich TVP. Od dawna nosi w sercu pragnienie, aby wśród kobiet zaistniała jedność, wzajemny szacunek i wsparcie. W 2018 roku znalazła się w Finale Miss Polonia. Dzięki konkursowi zaczęła dostrzegać potrzebę powrotu do prawdziwej kobiecości opartej na zamyśle Boga. W lipcu 2017 roku oddała swoje życie Jezusowi. Od tego momentu uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem oraz zachęcać kobiety do otwartości na Boże działanie.

Maja Sowińska

Jest członkiem Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana”, prowadzi wraz z mężem fundację SOWINSKY, której jednym z celów jest ewangelizacja. Po doświadczeniu spotkania z Bogiem w swoim życiu i radykalną przemianą, jakie to spotkanie niesie – służą Bogu jako małżeństwo. Prowadzą działalność ewangelizacyjną w internecie i nie tylko. Maja – poprzez śpiew w modlitwie uwielbienia i pisanie bloga m.in. na deon.pl. 

Małgorzata rycharska

jest częścią zespołu POLSKA DLA JEZUSA, pastor wspólnoty KOŚCIOŁA BOŻEGO W CHRYSTUSIE w Kaliszu. Od lat nosi w swoim sercu pasję dla Bożej obecności, dla odnowy Kościoła oraz transformację naszego kraju. Bardzo ważną dziedziną jest też modlitwa i działania na rzecz Izraela. Z mężem Jerzym mają dwoje dzieci: Filipa i Natalię.

Ania Saj

Żona Rafała, z wykształcenia i zawodu architekt. Jedna z odpowiedzialnych za międzynarodową posługę kobiet Magnificat. Od 15 lat lider uwielbienia w Armii Dzieci. Obdarowana proroczo, w Królestwie Bożym jest strategiem. Niezwykle namaszczona w walce duchowej, oddała swoje życie na służbę Bogu i jest wszędzie tam, gdzie może służyć i oddawać Bogu Chwałę.

Anna Maria Saj

Żona Michała, mama piątki dzieci. Kocha życie i z pasją łączy rodzicielstwo z licznymi zainteresowaniami. Jej wykształcenie i ścieżki rozwojowe dotykają poradnictwa rodzinnego, socjologii, coachingu umiejętności miękkich, Komunikacji Bez Przemocy i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczony lider uwielbienia. Jako jedna z nielicznych liderów w Polsce prowadzi uwielbienie śpiewając w większości nowe pieśni, natchnione przez Ducha Świętego.

Gabriela Sawa

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Marta mędrek

Dyrektorka PSNE – Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Teolog, miłośniczka Piękna. Kocha Jezusa i oddaje Mu swoje życie. Z zapałem i oddaniem prowadzi kursy dla kobiet, aby pomóc im wydobyć ich Boży potencjał. Wierna wojowniczka Boża.

Iwona pietrala

Iwona Pietrala – wokalistka, a przede wszystkim -„córka Króla”! Autorka znanego utworu „Oblubienica”, który zaśpiewała u boku rapera Heresa w 2018 roku. Po spotkaniu z Jezusem w 2013 roku dzieli się swoim świadectwem nawrócenia, a także życia wiarą na co dzień. Zagrała wiele koncertów z zespołem w Londynie, gdzie mieszkała przez ostatnie lata oraz w Polsce. W tej chwili pracuje nad drugą płytą muzyczną oraz dzieli się Słowem Bożym na swoim kanale You Tube. Iwona jest członkiem wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel, a jej pasją jest tworzenie nowych pieśni, ewangelizacja oraz prorocze uwielbienie.

Ewelina salnik

Córka Króla. Z zawodu tancerka, choreografka oraz mediatorka rodzinna. Z miłości do Ojca – ewangelizatorka. Autorka vloga Zbudź się, na którym inspiruje do królewskiego stylu życia. Inicjatorka projektu Król Pragnie Twego Piękna, który rozbudza pasję w kobietach, by poprzez uczniostwo, weszły w miejsce swojego powołania, ku osiągnięciu spełnienia. Członkini wspólnoty Syjon w Apostolskim Ruchu Wiary. Prywatnie uwielbia wyzwania, podróże i smakowanie Bożej obecności.

Edyta Brzezińska

Boża wojowniczka, namaszczony prorok i głosicielka Ewangelii. Z zawodu inżynier, z pasji teolog. Interesuje ją proroctwo i historia ruchów charyzmatycznych w Polsce. Członkini ICPE Misja Polska – Katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata “Armia Dzieci”. Współtworzy blog Dr Anna Saj, wspierając kobiety w wejście w swoje powołanie. Kocha dzieci i gotowanie.

Agnieszka Kukier

Certyfikowana terapeutka i mentorka. Współtwórczyni internetowego projektu Powołani na Takie Dni Jak Te. Strategiczna wstawienniczka – staje w walce duchowej tam, gdzie nikt nie chce stanąć. Uważny prorok, który czyta znaki czasów. Żona i mama.

Oliwia Adamowicz

Bloggerka, razem z mężem tworzy społeczność na Instagramie i projekt Podboje we Dwoje. Stara się zainspirować młodych ludzi do podążania za pragnieniem prawdziwej miłości opartej na Bogu. W swoich social mediach porusza tematy czystości przedmałżeńskiej, przygotowania do sakramentu małżeństwa i przeżywania codzienności z Bogiem. Zafascynowana postacią św. Hildegardy z Bingen wierzy w boską intuicję kobiet.Youtuberka, wspiera kobiety w odkrywaniu ich piękna i mocy. Kocha podróżować i smakować życie.

Anna Weigl

Żona Jacka i kochająca mama 6-ga dzieci. Geograf, nauczyciel przyrody i wychowawca. Mentor i przewodnik duchowy. Kobieta, która widzi Boże poruszenia i prorokuje o wielkich dziełach Pana. Interpretuje sny i wizje. Lider uwielbienia, śpiewa i gra na pianinie.

Agnieszka Ostowska

Aktywny od wielu lat członek ICPE Misja Polska “Armia Dzieci”. Żona, mama i babcia – cała jej rodzina z pasją i miłością działa w Kościele Katolickim. Zaangażowana i wierna wstawienniczka, która słucha Boga i ogłasza swoimi ustami Boże plany. Zwiastunka dobrej nowiny. Kobieta o wielkim sercu, wspierająca i dająca siłę innym.

Aneta Jurska-gawrysiak

Mama, żona, międzynarodowej klasy prawniczka i wykładowca akademicki. Miłośniczka życia, celebruje Bożą obecność w codzienności. Gotowa do boju wstawienniczka. Charyzmatyczny i pełen elegancji mówca. Kocha tradycję i historię.

Paulina Piętka

Żona. Mama trójki wspaniałych dzieci. Zakochana w Jezusie. Szczególnie bliskie jest mi uwielbienie Boga śpiewem oraz posługa dla kobiet.

Plan wydarzenia

16:00 – 17:00 Rejestracja / kawa i herbata

17:00 – 19:10 Uwielbienie i Panel Proroczy

19:10 – 19:35 Przerwa/ kawa i herbata

19:35 – 21:00 Prorocze uwielbienie i wstawiennictwo

CZY JESTEŚ ZAINTERESOWANA?

Jesteśmy skupione na szukaniu Bożego planu w czasie, w którym żyjemy. Wierzymy, że Bóg wzbudza Kobiety aby służyły zgodnie ze swoim powołaniem.