Rodzinny Czas Chwały

Niech cała Ziemia woła z radości na cześć Pana

[LUBLIN | 25 listopada 2023]

Dla kogo?

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.” (J 3, 16)
KAŻDY – to słowo klucz jeśli chodzi o uczestnictwo w Rodzinnym Czasie Chwały. 

Jeśli chcesz:

➡ poznać Jezusa bardziej;
➡ spędzić czas w rodzinnym gronie;
➡ stać się jak dziecko, aby wejść do Bożego Królestwa;
➡ oddać Bogu chwałę radośnie i z całych sił

…to ten czas jest dla Ciebie. Stań się częścią Rodzinnego Czasu Chwały!

Niezależnie od tego, czy jesteś już osobą wierzącą (i chcesz zbudować głębszą relację z Bogiem), czy dopiero zaczynasz swoją drogę, wierzymy, że Bóg w sposób indywidualny chce dotknąć Twojego serca.

Pan zaś jest Duchem, a gdzie jest Duch Pański – tam wolność. My wszyscy z odsłoniętą twarzą wpatrujemy się w jasność Pańską jakby w zwierciadle; za sprawą Ducha Pańskiego, coraz bardziej jaśniejąc, upodabniamy się do Jego obrazu.

2 Kor 3, 17-18

Modlitwa

Chcemy stanąć przed Bogiem i uwielbić Go całymi rodzinami! Chcemy oddać chwałę Królowi królów i Panu panów. Z dziękczynieniem wejdziemy w Boże przedsionki, aby stanąć przed obliczem Świętego i z odsłoniętą twarzą wpatrywać się w Niego.

Nauczanie

Ta część naszego spotkania będzie podzielona na grupy wiekowe, aby każdy uczestnik mógł usłyszeń dobrą nowinę o zbawieniu w sposób adekwatny do jego wieku. To czas kiedy każdy zostanie nakarmiony Bożym Słowem.

Integracja

Poznaj nowych ludzi, którzy mają takie same wartości jak Ty. Integracja to czas w którym na własnej skórze doświadczamy tego co mówi psalm 133: jak dobrze jest gdy bracia przebywają ze sobą.

Plan spotkania

13:00 Obiad
14:00 Integracja
14:30 Uwielbienie
15:30 Nauczanie w grupach wiekowych
17:00 Integracja
17:30 Zabawa Andrzejkowa dla całych Rodzin

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak ze względów technicznych, aby rejestracja była możliwa i formalnie zaakceptowana jest konieczność dokonania symbolicznego przelewu w wysokości 1 zł.
[UWAGA! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!]

Obiad możesz zamówić podczas rejestracji.
Koszt jednego obiadu: 30 zł

Jeśli masz w sobie radość z dawania, to możesz złożyć ofiarę (przy rejestracji lub podczas wydarzenia), która będzie pokrywać koszty kawiarenki, zajęć dla dzieci, sali itd oraz przyczyniać się do poszerzania Królestwa Bożego na Ziemii.