Stwórz dom Twoich marzeń, oparty na solidnym fundamencie.
Znajdź miejsce w Kościele dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zarejestruj się na Rodzinny Czas Chwały
i doświadcz wsparcia i szacunku dla Ciebie i Twoich dzieci.

[LUBLIN | 20 kwietnia 2024]

Rodzice! Przyjdźcie z dziećmi 😀

Dla kogo?

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.” (J 3, 16) KAŻDY – to słowo klucz jeśli chodzi o uczestnictwo w Rodzinnym Czasie Chwały.

Jeśli chcesz:

➡ poznać Jezusa bardziej;

➡ spędzić czas w rodzinnym gronie;

➡ stać się jak dziecko, aby wejść do Bożego Królestwa;

➡ oddać Bogu chwałę radośnie i z całych sił

…to ten czas jest dla Ciebie. Stań się częścią Czasu Chwały!

Niezależnie od tego, czy jesteś już osobą wierzącą (i chcesz zbudować głębszą relację z Bogiem), czy dopiero zaczynasz swoją drogę z Jezusem, wierzymy, że Bóg w sposób indywidualny chce dotknąć Twojego serca.

RODZICE – przyjdźcie z dziećmi. Będą dla nich przygotowane specjalne zajęcia.

Czego możesz się spodziewać?

Pan zaś jest Duchem, a gdzie jest Duch Pański – tam wolność. My wszyscy z odsłoniętą twarzą wpatrujemy się w jasność Pańską jakby w zwierciadle; za sprawą Ducha Pańskiego, coraz bardziej jaśniejąc, upodabniamy się do Jego obrazu.

2 Kor 3, 17-18

Modlitwa

Chcemy stanąć przed Bogiem i uwielbić Go całymi rodzinami! Chcemy oddać chwałę Królowi królów i Panu panów. Z dziękczynieniem wejdziemy w Boże przedsionki, aby stanąć przed obliczem Świętego i z godnością Dziecka Bożego wpatrywać się w Niego, by każdego dnia stawać się podobnym do Najwyższego!

Nauczanie

Ta część naszego spotkania będzie podzielona na grupy wiekowe, aby każdy uczestnik mógł usłyszeń dobrą nowinę o zbawieniu w sposób adekwatny do jego wieku i sposobu percepcji. To czas wzrostu i inspiracji kiedy każdy zostanie nakarmiony, pocieszony i zachęcony Bożym Słowem.

Integracja

Poznaj nowych ludzi, którzy wyznają takie same wartości jak Ty! Wymień się kontaktem i stwórz sieć znajomych, z którymi będziesz się wspierać na drodze wzrostu. Integracja to czas w którym na własnej skórze doświadczamy tego co mówi psalm 133: jak dobrze jest gdy bracia przebywają ze sobą

Plan spotkania

13:00 – Obiad

13:45 – Integracja

14:15 – Uwielbienie

15:30 – Czas Nauczania

17:30 – Integracja

18:00 – Zakończenie

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak ze względów technicznych, aby rejestracja była możliwa i formalnie zaakceptowana jest konieczność dokonania symbolicznego przelewu w wysokości 1 zł. [UWAGA! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!]

Obiad możesz zamówić podczas rejestracji.

Jeśli masz w sobie radość z dawania, możesz złożyć ofiarę (przy rejestracji lub podczas wydarzenia). Przyczynisz się dzięki temu do pokrycia kosztów kawiarenki, zajęć dla dzieci, wynajmu sali, pobłogosławienia zaproszonych gości oraz do szerzenia Królestwa Bożego na Ziemi.
Już teraz wielkie BÓG ZAPŁAĆ ❤️

Potrzebujesz informacji lub pomocy?
Zadzwoń do Edyty – nr tel. +48 501 302 202

 

Kiedy kolejne spotkanie?

18 MAJ
22 CZE
28 WRZ
26 PAŹ
30 LIS