Chcesz zbudować wymarzony dom pełen miłości Bożej?

A może poszukujesz wsparcia dla swojej rodziny w ramach wspólnoty Kościoła ?🏠🙏

🌟 Zapisz się na Rodzinny Czas Chwały i doświadcz tego wszystkiego i o wiele więcej! 🌟

[LUBLIN | 18 Maja 2024]

Rodzice! Przyjdźcie z dziećmi 😀

To jest możliwe, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Bogiem…

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że rodzicielstwo w dzisiejszych czasach to ogromne wyzwanie.

Żyjemy w szalonych czasach!

Z coraz większym wskaźnikiem depresji i izolacji wśród młodzieży, wzrastającą inflacją oraz rosnącą liberalizacją społeczeństwa, wychowanie dzieci staje się coraz trudniejsze. 😔 Ale nie martw się! Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. 🤝

Drogi Rodzicu, czy jesteś gotów rzucić wyzwanie współczesnym standardom wychowania dzieci i odkryć, jaka jest prawda?

Na Rodzinnym Czasie Chwały znajdziesz nie tylko wsparcie dla siebie i swojej rodziny, ale także praktyczne strategie na pokonanie wszystkich wychowawczych wyzwań. 🛠️👨‍👩‍👧‍👦 Czy zastanawiasz się, jak przekazać wartości chrześcijańskie swoim dzieciom w sposób skuteczny? Chcesz lepiej radzić sobie z kryzysami i trudnościami w życiu rodzinnym? To właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wiele więcej. 💡👪

Co zyskasz, uczestnicząc w Rodzinnym Czasie Chwały?

🔹 Miejsce i przestrzeń do osobistego wzrostu duchowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

🔹 Wsparcie i integrację z innymi rodzicami, którzy podobnie jak Ty dążą do budowania domu opartego na wartościach chrześcijańskich.

🔹 Możliwość spotkania się z ekspertami w różnych dziedzinach, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą wsparcia.

🔹 Inspirujące nauczanie dostosowane do Twoich potrzeb, które pomoże Ci lepiej zrozumieć Boże plany dla Ciebie i Twojej rodziny.

🔹 Atmosferę wzajemnego wsparcia i zrozumienia, gdzie możesz dzielić się swoimi radościami i troskami z innymi. 🤗

🔹 Praktyczne pomysły na wychowanie dzieci w wierze i wartościach chrześcijańskich, które możesz zastosować w codziennym życiu.

🔹 W razie potrzeby usłużymy Ci modlitwą proroczą i wstawienniczą.

Dla kogo?

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.” (J 3, 16) KAŻDY – to słowo klucz jeśli chodzi o uczestnictwo w Rodzinnym Czasie Chwały.

Jeśli chcesz:

➡ poznać Jezusa bardziej;

➡ spędzić czas w rodzinnym gronie;

➡ stać się jak dziecko, aby wejść do Bożego Królestwa;

➡ oddać Bogu chwałę radośnie i z całych sił

…to ten czas jest dla Ciebie. Stań się częścią Czasu Chwały!

Niezależnie od tego, czy jesteś już osobą wierzącą (i chcesz zbudować głębszą relację z Bogiem), czy dopiero zaczynasz swoją drogę z Jezusem, wierzymy, że Bóg w sposób indywidualny chce dotknąć Twojego serca.

RODZICE – przyjdźcie z dziećmi. Będą dla nich przygotowane specjalne zajęcia.

Pan zaś jest Duchem, a gdzie jest Duch Pański – tam wolność. My wszyscy z odsłoniętą twarzą wpatrujemy się w jasność Pańską jakby w zwierciadle; za sprawą Ducha Pańskiego, coraz bardziej jaśniejąc, upodabniamy się do Jego obrazu.

2 Kor 3, 17-18

Modlitwa

Chcemy stanąć przed Bogiem i uwielbić Go całymi rodzinami! Chcemyoddać chwałę Królowi królów i Panu panów. Z dziękczynieniem wejdziemy w Boże przedsionki, aby stanąć przed obliczem Świętego i z godnością Dziecka Bożego wpatrywać się w Niego, by każdego dnia stawać się podobnym do Najwyższego!

Nauczanie

Ta część naszego spotkania będzie podzielona na grupy wiekowe, aby każdy uczestnik mógł usłyszeń dobrą nowinę o zbawieniu w sposób adekwatny do jego wieku i sposobu percepcji. To czas wzrostu i inspiracji kiedy każdy zostanie nakarmiony, pocieszony i zachęcony Bożym Słowem.

Integracja

Poznaj nowych ludzi, którzy wyznają takie same wartości jak Ty! Wymień się kontaktem i stwórz sieć znajomych, z którymi będziesz się wspierać na drodze wzrostu. Integracja to czas w którym na własnej skórze doświadczamy tego co mówi psalm 133: jak dobrze jest gdy bracia przebywają ze sobą

Plan spotkania

13:00 – Obiad

13:40 – Integracja

14:30 – Uwielbienie

16:00 – Czas Nauczania

17:30 – Integracja

18:00 – Zakończenie

Goście

Małgorzata Dąbrowska
dr Anna Saj
ks. dr hab. Sławomir Pawłowski
John Poul – misjonarz Instytutu Ewangelizacji świata z Malezji.
Jakub Saj – lider grup młodzieżowych w Lubelskiej Bazie Misyjnej.
ks dr. hab. Sławomir Pawłowski – wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskimi.
dr Anna Saj – żona i mama 6 dzieci, lider miedzynarodowych posług w Kościele Katolickim.

Ważne informacje

To wszystko dostaniesz, płacąc jedynie symboliczną opłatę za obiad. Nie martw się o koszty organizacji i obsługi wydarzenia – my wszystko załatwimy, byś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne – na rozwoju swojej rodziny. 💼🍲

[UWAGA! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!]

Obiad możesz zamówić podczas rejestracji.

Jeśli masz w sobie radość z dawania, możesz złożyć ofiarę (przy rejestracji lub podczas wydarzenia). Przyczynisz się dzięki temu do pokrycia kosztów kawiarenki, zajęć dla dzieci, wynajmu sali, pobłogosławienia zaproszonych gości oraz do szerzenia Królestwa Bożego na Ziemi.
Już teraz wielkie BÓG ZAPŁAĆ ❤️

Jeśli jesteś gotów podjąć to wyzwanie i zacząć budować szczęśliwy dom w Bogu, kliknij poniższy link i zapisz się już dziś na Rodzinny Czas Chwały! 🚀📆

Potrzebujesz informacji lub pomocy?
Zadzwoń do Edyty – nr tel. +48 501 302 202

Kiedy kolejne spotkanie?

22 Czerwca (goście: Mate.O)
28 Września (goście: Maja i Krzysztof Sowińscy)