WYZWANIE ADWENTOWE

Usłysz Boży Głos

[DARMOWY WYZWANIE ONLINE]

Słuchając Bożego Głosu, odmienisz
swoje życie.

Dołącz do bezpłatnego, 3-dniowego wyzwania, dzięki któremu odkryjesz drogę do wewnętrznego spokoju, szczęścia i spełnienia.

Proces przemiany myślenia może być czasochłonny i długotrwały.

Mi zajęło to dobrych kilka lat! Ty możesz przyspieszyć swój proces, korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia.

Nauczania

Otrzymasz cenne wskazówki które pozwolą Ci na pogłębienie Twojej Relacji z Bogiem. Nauczysz się skupiać Twój umysł na myślach pełnych pokoju i celu, co pozwoli Ci zrealizować Ci Boży Plan na Twoje życie.

Medytacje

Wiele badań naukowych pokazuje jednoznacznie, że medytacja, która jest wolna od oceny i skupia się na chwili obecnej, wpływa pozytywnie na zdrowie całego człowieka – duszy i ciała. W tym wyzwaniu przeprowadzę Cię przez 3 medytacje chrześcijańskie, któ®e będą oparte na Bożym Słowie.

Modlitwa

Kiedy dołączysz do 3-dniowego Wyzwania Adwentowego , obejmiemy Cię szczególną pamięcią w modlitwach podczas codziennych jutrzni, aby droga, którą przejdziesz, okazała się niezwykle owocna dla Twojego życia. Jednak przede wszystkim na te jutrznie Cię zapraszamy! Spotykamy się codziennie (pon-pt o 6:00, sob-nd o7:00) na platformie zoom, aby rozważać Psalmy i modlić się w intencji uczestników.

dr Anna Saj

Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha.

Doktor teologii, coach, terapeutka.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom.

WYZWANIE ADWENTOWE

Po zapisaniu się dostaniesz maila zwrotnego, z linkiem do Jutrzni, a każdego kolejnego dnia dostaniesz maila w którym przygotowałam dla Ciebie nauczanie i medytację.

Wyzwanie możesz zacząć w dowolnym dniu Adwentu i przechodzić je przez kolejne trzy dni.
Materiały zostają u Ciebie na mailu i możesz do nich wracać w dowolnym momencie.