Daj się podpalić!

Daj się Podpalić

NIE czekaj na przebudzenie – bądź przebudzeniem

Dr Anna Saj x Maria Vadia x Armia Dzieci

Nagranie spotkania już dostępne!

Ogólnopolskie spotkanie z Marią Vadią, dr Anną Saj i Armią Dzieci – po 3 latach przerwy!

Jedyne takie wydarzenie w tym roku, nie przegap tej okazji.

Nie zwlekaj – mamy tylko 300 miejsc.

Spotkaj na żywo ludzi, którzy mają te same wartości co TY!

Maria Vadia

Katolicka misjonarka i ewangelizatorka (USA)

Maria Vadia to kobieta krocząca w mocy Bożej. Jedna z prekursorek przebudzenia w Stanach Zjednoczonych i na świecie, od ponad 30 lat nieprzerwanie głosi Ewangelię, świadomie żyjąc w swoim powołaniu, jako katoliczka. Jej marzeniem jest, aby widzieć Kościół Katolicki kroczący w pełni swojej chwały i tożsamości. Książki, przetłumaczone na język polski, są dla wielu katolików źródłem rzetelnej i odświeżającej formacji chrześcijańskiej.

dr Anna Saj

dr Teologii, certyfikowany coach, terapeuta TSR

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

Ks. dr hab. Sławomir Pawłowski prof. KUL

Pallotyn, ekumenista, dogmatyk

Pallotyn, ekumenista, dogmatyk, wykładowca w Instytucie Ekumenicznym KUL oraz w Pallotyńskim Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie, sekretarz Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu i przewodniczący Archidiecezjalnej Rady Ekumenicznej przy Metropolicie Lubelskim.

Michał Saj

Mówca, ewangelizator, informatyk, przedsiębiorca

Mąż jednej żony, ojciec piątki dzieci, przedsiębiorca, mówca, ewangelizator. Jest jednym z liderów Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska. W swojej posłudze widział jak chromi zaczynają chodzić, głusi odzyskują słuch, chorzy natychmiast zdrowieją, a Bóg współdziała we wszystkim dla Jego dobra.

Armia Dzieci

Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska

Poprowadzą uwielbienie i ścieżkę dla 3-10 lat.

Międzypokoleniowa wspólnota, która zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz, oddając Bogu najwyższą chwałę i głosząc dobrą nowinę o łasce Jezusa. Członkami są zarówno ludzie dorośli jak i ich dzieci. Prowadzą uwielbienie, nauczają i inwestują w młode pokolenie. Są przekonani o tym, że Jezus ma sposób na to, aby każdy kto odda mu swoje życie, doświadczył obfitości i pełni radości już tutaj na ziemi.

Kompania Jonatana

Katolicka wspólnota młodzieżowa

Poprowadzą ścieżkę dla młodzieży 15-18 lat.

Kompania Jonatana to wspólnota, która od 2013 roku przyciąga młodych, chcących umocnić swoją relację z Bogiem i ludźmi. Na naszych spotkaniach oraz wyjazdach rozwijamy równie mocno oba te aspekty.

Poświęcamy czas na modlitwę, msze święte oraz rozmowy o Bogu, ale równocześnie bardzo skupiamy się na poznaniu siebie nawzajem przez zabawy, czy czas na zwykłe pogaduchy.

Gwiazda Południa

Młodzi Dorośli ze Wspólnoty Przymierza Gwiazda Betlejemska

Poprowadzą ścieżkę dla młodzieży 11-14 lat.

Międzypokoleniowa wspólnota, która zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz, oddając Bogu najwyższą chwałę i głosząc dobrą nowinę o łasce Jezusa. Członkami są zarówno ludzie dorośli jak i ich dzieci. Prowadzą uwielbienie, nauczają i inwestują w młode pokolenie. Są przekonani o tym, że Jezus ma sposób na to, aby każdy kto odda mu swoje życie, doświadczył obfitości i pełni radości już tutaj na ziemi.

Jezus przyszedł rzucić ogień na ziemię!

Zobacz czego doświadczyliśmy na poprzednich wydarzeniach

to nie jest kolejne

Misją Akademii Metamorfozy Umysłu jest budzenie ludzi do życia zgodnego z ich potencjałem. Każdy z nas jest unikalny i ma unikalną misję do wykonania w swoim życiu. Chcemy, aby wyszło na jaw to, kim tak naprawdę jesteśmy.

Dlatego wyposażamy w potrzebną wiedzę i umiejętności, kładąc mocny i stabilny fundament rozwoju osobistego. Wierzymy, że wielka zmiana w społeczeństwie zaczyna się od zmiany pojedynczego człowieka. Chcemy tworzyć nową kulturę życia, opartego na wzajemnej miłości, szacunku i wyrozumiałości.

To jest wydarzenie

Misją Akademii Metamorfozy Umysłu jest budzenie ludzi do życia zgodnego z ich potencjałem. Każdy z nas jest unikalny i ma unikalną misję do wykonania w swoim życiu. Chcemy, aby wyszło na jaw to, kim tak naprawdę jesteśmy.

Dlatego wyposażamy w potrzebną wiedzę i umiejętności, kładąc mocny i stabilny fundament rozwoju osobistego. Wierzymy, że wielka zmiana w społeczeństwie zaczyna się od zmiany pojedynczego człowieka. Chcemy tworzyć nową kulturę życia, opartego na wzajemnej miłości, szacunku i wyrozumiałości.0

Guz zniknął

Jej świadectwo przyniosło uzdrowienie kolejnej osobie!

Uzdrowiony z depresji

Przyszedł na wydarzenie na przepustce ze szpitala psychiatrycznego – wyszedł wolny!

teraz widzi wyraźnie

Od dzieciństwa miała dużą wadę wzroku, po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat widzi wyraźnie.

Ramowy plan

Sobota, 22 października 2022

07:45 – 10:00

Rejestracja

08:15 – 08:45

Medytacja poranna

08:45 – 09:30

Proroczy poranek

10:00 – 13:30

Sesja 1 Uwielbienie, nauczanie, ścieżki wiekowe, posługa

14:45 – 17:30

Sesja 2 – Uwielbienie, nauczanie, ścieżki wiekowe, posługa

18:00 – 21:00

Sesja 3 – Uwielbienie, nauczanie, ścieżki wiekowe, posługa

21:00 – 21:30

Medytacja wieczorna

Ze względu na formułę wydarzenia, czas trwania sesji może się wahać o 30 minut.

Lokalizacja

Stacjonarnie

Lubelski Park Naukowo Technologiczny
ul. Dobrzańskiego 3
20-262 Lublin
Wskazówki dojazdu Google Maps →

Online

Linki do transmisji online dostępnej tylko dla zarejestrowanych uczestników.
Po wydarzeniu dostęp do nagrań przez minimum rok.

Rejestracja

Dołącz i daj się podpalić!


Online – 99,00 zł

Na maila dostaniesz link do strony z dostępem do nagrania. Dostęp przez minimum rok.


Rodzice z dziećmi – 398,00 zł

Rejestracja dla rodziców, którzy przyjeżdżają z dziećmi. Dzieci uczestniczą w wydarzeniu za darmo.


Dorośli – 199,00 zł/os.

Rejestracja tylko dla osób dorosłych. Możesz zarejestrować przyjaciela 😉

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami