JAK POKOCHAĆ SAMEGO SIEBIE I POLEPSZYĆ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA?

Koniec roku zbliża się tuż tuż. Jesienne wieczory skłaniają nas do autorefleksji nad tym, co było, co jest i co nadejdzie. Czy wiesz, jak myśleć o sobie i swoim życiu, by mieć więcej chęci do dalszego działania? Czy wiesz, jak to zrobić, by towarzyszyło Ci więcej miłości do siebie i wsparcia, które poprowadzi Cię ku lepszej przyszłości? Dobre planowanie to sztuka! Ten dziennik poprowadzi Cię w odkryciu tego, kim jesteś i wytyczeniu swoich wyjątkowych ścieżek życia.

KUP
dziennik

Dziennik Czuję, Myślę, Działam

Co znajdziesz w dzienniku?

Spis treści

Tuż po otwarciu dziennika natrafisz na spis treści. Dzięki temu szybciej odnajdziesz to, czego potrzebujesz w danym momencie i zyskasz na czasie!

1

Instrukcja obsługi

W tym miejscu przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces prowadzenia dziennika. W znacznym stopniu ułatwi Ci to skuteczne korzystanie wedle Twoich potrzeb!

2

Manifest tego, kim jesteś

Wydobędziesz na światło dzienne Twoje wartości, stworzysz osobistą definicję szczęścia oraz zamanifestujesz to, kim jesteś!

3

Kup

dziennik

4

Podsumowanie roku i remanent życia

Mocne pytania coacha pomogą Ci konstruktywnie podsumować zeszły rok. Za co dziękujesz? Z czego może możesz być dumny/a? Oraz wiele innych!

5

Przestrzeń na nieograniczoną twórczość

Puść wodze fantazji i zacznij tworzyć! Kto powiedział, że planowanie musi być nudne? Strony pełne kolorów, zakamarków i detali dodadzą Ci energii i rozbudzą Twoją kreatywność. Rysuj, maluj i pisz!

6

wyznaczanie celów

Nauczysz się, jak wyznaczać cele roczne, miesięczne i tygodniowe w każdej sferze życia. Zobaczysz, jak odnaleźć swoje priorytety i na tej podstawie budować życie swoich marzeń!

7

Czas dla siebie

Wyzwania, arkusze, inspiracje. W moim dzienniku znajdziesz kreatywną przestrzeń, która pobudzi Cię do myślenia i zmiany Twojego życia na lepsze!

Dlaczego stworzyłam ten dziennik?

Czyli połącz przyjemne z pożytecznym

planowanie może być fun!

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci wyznaczyć cele na przyszły rok, ale jednocześnie chcesz robić to na luzie i w twórczy sposób? Jesteś osobą kreatywną, która lubi różnorodność i swobodę do przelewania na papier swoich myśli? Dziennik “Myślę, Czuję, Działam” to holistyczna przestrzeń, w której zadbasz o poszczególne części Ciebie. Nie tylko zrobisz podsumowanie całego roku, ale wyznaczysz cele w oparciu o metody coachingowe, które wezmą pod uwagę Twoje myśli, emocje, relację z Bogiem i wiele innych.

Jestem specjalistką od rozwoju osobistego,

doskonale znam się na pracy mózgu i funkcjonowaniu ludzkiej psychiki. Mam za sobą dziesiątki lub setki godzin pracy indywidualnej i grupowej, jako terapeuta i coach. Stworzyłam już Planner “Inspiracje 365+”, ale teraz daję Ci coś unikatowego. Coś, czego jeszcze nie było na rynku rozwojowym!

DLATEGO TEŻ ZADECYDOWAŁAM O STWORZENIU PLANERA.

Kocham ludzi, więc pragnę dać Ci to, co najlepsze z mojej wiedzy i doświadczenia. Moim marzeniem jest pomóc Ci wydobyć Twój potencjał i zwiększyć jakość Twojego życia na co dzień. “Na co dzień”, to ważny zwrot. Tu nie chodzi o wypełnienie noworocznych postanowień, ale codzienne dążenie do wyznaczonego sobie celu na podstawie tego, kim jesteś i czego pragniesz najgłębiej w swoim sercu.

WCHODZISZ NA POKŁAD?

Nie czekaj! Zacznij zmianę już teraz.

KUP
dziennik

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

WYSYŁKA
W 48H

14 dni
na zwrot

Dlaczego warto!

Poznaj cztery kroki do nowego życia

ZAPISUJ SWOJE MYŚLI

Zapisywanie tworzy nowe procesy w Twoim umyśle. Dzięki czemu uporządkujesz wnętrze i zyskasz pokój.

PLANUJ

Twoje szczęście w życiu zależy od tego, jak dobrze zarządzasz sobą w czasie. Planuj, osiągaj cele i zwyciężaj!

BĄDŹ TWÓRCZY

Uwalniaj swój potencjał, pisząc, rysując lub malując. Kolorowe strony będą dla Ciebie źrodłem kreatywności.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Rozpocznij tydzień od inspiracji i Słowa Bożego. To doda Ci energii do pokonania wyzwań każdego dnia!

INspiracje

ILUSTRACJe

miejscE na myśli

Zajrzyj do środka

Zobacz, co na ciebie czeka

Dla kogo?

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki

jeżeli chcesz…

zrobić noworoczne porządki i lepiej poznać siebie

wytyczyć kierunek działań na podstawie swoich wartości

Wyznaczyć plan i konsekwentnie go realizować w zgodzie ze sobą

zadbać o swoje emocje i planować w kontakcie z nimi

Nauczyć się twórczego myślenia skupionego na rozwiązaniach

Odkryć nowe pomysły na siebie i sposoby na to, aby je urzeczywistnić

tworzyć na kolorowej szacie graficznej, która doda Ci energii

Podnieść jakość swojego życia i codziennie inspirować się do działania

WCHODZISZ NA POKŁAD?

Nie czekaj na lepsze jutro

KUP
dziennik

O dzienniku od Autorki

Rozpocznij wspaniały proces przemiany myślenia, odkrywaj czym jest obfitość życia, którą Bóg ma dla Ciebie, byś się nią rozkoszował i zachwycił.

Zamów

Recenzje

jeżeli coś działa – rób tego więcej

O Autorce

Twórczyni dziennika

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest żoną, mamą 6 dzieci i babcią 8 wnucząt.

Z wykształcenia pedagog małżeństwa i rodziny, terapeutka i coach oraz doktor nauk teologicznych.

Zawodowo zajmuje się procesami terapeutycznymi pracując w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz procesami coachingowymi, jako akredytowany coach ICF na poziomie PCC.

Jest autorką programu mentorskiego Akademii Metamorfozy Umysłu oraz współtwórcą Akademii Mama dla Mamy. Uczy ludzi żyć zgodnie z planem oraz pokazuje, jak wyznaczyć i osiągnąć wymarzone cele. Jest autorką 4 książek, 11 kursów online, prelegentką na wielu wydarzeniach stacjonarnych i online, a także pracuje z klientami indywidualnie.

Dr Anna Saj i jej motto, to: „Chcę, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś! Pomogę Ci odkryć Twój potencjał”.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia.

Zamów książkę

wykreuj życie swoich marzeń z dziennikiem “myślę, czuję, działam”

Pakiet silver

Dziennik “Myślę, Czuję, Działam”
135zł
Zamów Dziennik dr Anny Saj! Czeka na Ciebie:

Instrukcja obsługi z metodą wyznaczania celów

Codzienna uważność na myśli i emocje

Inspiracja i Boże Słowo na każdy tydzień

Dużo miejsca na własną twórczość

Lista mocnych pytań coachingowych

Pomoc w zarządzaniu czasem i budżetem

ZAMÓW

PAKIET gold

Dziennik “Myślę, Czuję, Działam”
z Kurso-książką
155 zł 175 zł
199 zł

Dziennik “Myślę, Czuję, Działam”

Zamów z kurso-książką Metamorfoza Umysłu i:

Zobacz, że wszystko zaczyna się od myśli

Sprawdź, jakie myśli są w twojej głowie

Dowiedz się, jak twoje myśli wpływają na Ciebie

Naucz się kontrolować swoje myśli.

Zobacz jak działają nawyki myślowe

Dowiedz się jak działa mózg, który steruje całym twoim ciałem.

ZAMÓW z Książką

PAKIET PlatinUM

Kurso-książka
+ Planer 365
+ Kurs777
437 zł 752 zł
Przeżyj Rewolucję Umysłu w 7 tygodni.

Matemorfoza Umysłu z Kurso-książką

Codzienna praca z Planerem przez 365 dni

7 lekcji pełnych praktycznej wiedzy

7 ćwiczeń – PDF i instrukcja wideo

7 notatek wizualnych do wydruku

7 nagrań audio do codziennej medytacji

Możliwość zadawania pytań do każdej lekcji

ZAMÓW

FAQ

Najczęstsze pytania uczestników

Wysyłki obsługujemy przewoźnikiem “InPost”. Możesz wybrać dostawę przez kuriera do domu lub odebrać ją w paczkomacie.

Zamówienia złożone do godziny 09:00, zazwyczaj są realizowane tego samego dnia. Zamówienie złożone po 09:00 realizowane są następnego dnia. W skrajnych przypadkach wysyłka może opóźnić się o 2 dni robocze. Otrzymasz informację o realizacji wysyłki drogą mailową po nadaniu przez nas paczki. Od momentu odebrania paczki przez kuriera, czas jej dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, natomiast koszty takiej wysyłki musimy wyceniać indywidualne. Prosimy o kontakt mailowy (sklep@szkoladucha.pl) z dokładnym adresem na który ma by być wysyłka i jakie produkty znajdą się w zamówieniu. Na podstawie wagi i gabarytów wycenimy ją i odeślemy informację. Jeżeli koszt zostanie zaakceptowany włączymy opcję wysyłki na podany w mailu kod pocztowy.

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny. Po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Tak, prosimy napisać o tym w wiadomość do zamówienia (poniżej adresu dostawy). Jedynie musisz liczyć się z tym, że Twój egzemplarz nie zostanie wysłany od razu. Być może będziesz musiał poczekać nawet do kilku dni w zależności od dostępności dr Anny Saj.

Tak, masz 14 dni na zwrot towaru od daty otrzymania przesyłki. Dokonamy zwrotu pełnej kwoty zamówienia pod warunkiem, że produkt nie nosi śladów użytkowania, w przesyłce ze zwrotem będzie paragon i dołączona kartka z napisem “zwrot zamówienia nr #(proszę wpisać numer zamówienia)” . Pieniądze powinny trafić na Twoje konto w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Rozumiem, że może to być dla Ciebie nowe doświadczenie. Na początku planera czeka na Ciebie swoista instrukcja obsługi, ale poniżej zdajdziesz kilka dodatkowych wskazówek.

  1. Zacznij od ćwiczenia Koła Życia. Znajdziesz tam 8 sfer życia, zawodowego i osobistego. To ćwiczenie jest skonstruowane w celu zrobienia bilansu, porządku - sprawdzenia, w którym miejscu teraz jesteś. Natrafisz na pytania, które poprowadzą Cię w tym ćwiczeniu i pozwolą Ci rozpocząć nowe zmiany w kierunku realizacji Twoich marzeń.
  2. Planner jest niedatowany. Możesz zacząć wtedy, kiedy chcesz i używać go, kiedy chcesz. Możesz pracować z nim codziennie lub raz w tygodniu. Moja rada: stwórz nawyk pracy z plannerem. Zdecyduj, kiedy poświęcasz na to czas i jak długo. Czy jest to 15 minut dziennie, a może 2 godziny w tygodniu? Sprawdzaj i rób to, co działa.
  3. Przy każdym miesiącu uzupełnij zdania, które naprowadzą Cię na realizację Twojego celu. Odpowiedz również na pytania tam zawarte.
  4. W plannerze jest także przestrzeń na notatki, rzeczy ważne i wdzięczność. Zapisuj swoje myśli i uczucia, twórz listy i spisuj priorytety.
  5. Do każdego plannera dołączone są również osobne kartki z pytaniami o cele i analizę Twojej obecnej sytuacji. Korzystaj z nich, żebyś jeszcze lepiej poznawał samego siebie i zdobywał kolejne szczyty swoich marzeń.

Oczywiście, możesz używać go w takim celu, w jakim chcesz. Istnieje wiele możliwości, w zależności od tego, na czym chcesz się skupić. Może użyjesz go, jako dziennika duchowego, zeszytu wdzięczności lub notatnika talentów? Wybór należy do Ciebie.

Planer 365+