Metamorfoza Umysłu

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

Metamorfoza Umysłu

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSOKSIĄŻKĄ

POSPRZĄTAJ BAŁAGAN W SWOJEJ GŁOWIE, POKAŻĘ CI JAK TO ZROBIĆ

Wyobraź sobie, że Twoja głowa jest jak mocno zabałaganione mieszkanie, które składa się z wielu pokoi. W niektórych pomieszczeniach przebywasz częściej i w miarę regularnie ogarniasz bałagan. Do innych wolisz nie zaglądać, bo w natłoku myśli, które tam są, nie możesz znaleźć stabilnego gruntu i w pewnym momencie nie wiesz już co z tym zrobić. Jeśli czujesz się przytłoczony, to pozwól, że nauczę Cię jak krok po kroku uporać się z natłokiem myśli.

ALE WŁAŚCIWIE DLACZEGO TO O CZYM MYŚLIMY JEST TAKIE WAŻNE?

Strach, zniecierpliwienie, frustracja, smutek, złość, zniechęcenie – znasz to? Czasami te emocje pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Co więcej nie do końca wiemy skąd się wzięły i jak sobie z nimi poradzić. Zrób krok w tył i zacznij pracować z myślami, które poprzedzają te trudne emocje. Wielu sytuacji, które wyprowadzają nas z równowagi, można uniknąć przez zadbanie o higienę myśli. Jak to zrobić? Tego nauczysz się krok po kroku pracując z kurso-książką.

ŚWIADOME MYŚLENIE, TO ŚWIADOME ŻYCIE.
ŚWIADOME ŻYCIE, TO SZCZĘŚLIWE ŻYCIE.

Nie wiem co mam zrobić… To jedno z najczęściej wypowiadanych zdań przez moich nowych klientów. Jest to problem zarówno ludzi młodych, jak i dojrzałych życiowo i emocjonalnie. Kiedy zaczynamy o tym rozmawiać, dowiaduję się, co o tym myśli koleżanka, rodzice, czy pan z telewizji. Kiedy pytam “Co TY o tym myślisz?” dochodzimy do sedna problemu. Jeżeli świadomie myślisz – wiesz do czego dążysz i co chcesz osiągnąć. Wtedy każda podjęta decyzja przybliża Cię do celu. Wielu moich klientów i czytelników zaczęło żyć świadomie, dzięki pracy z Kurso-książką. Dołączysz?

ZAMÓW
EBOOK

Opinie

PRzeczytaj co mówią czytelnicy

ZAMÓW
EBOOK

Spis treści

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

Wstęp
Jakiego chcesz życia dla siebie? ……………………………………………………………………………………………………………………
19
Jesteś cudem!
Czy wiesz, jak bezcenny jesteś? ………………………………………………………………………………………………………….
25
BĄDŹ UWAŻNY!
Miej pozytywne nastawienie ………………………………………………………………………………………………………
41
Start!
Kurs Przemiany Myślenia ……………………………………………………………………………………………………………
55
Zadanie 1
Lista negatywnych myśli …………………………………………………………………………………………………………………..
63
Zadanie 2
Grupowanie negatywnych myśli według kategorii ……………………………………………………………………………………………………………………………..
77
Zadanie 3
Wiedza o nawykach ………………………………………………………………………………………………………………………………..
91
Zadanie 4
Lista pozytywnych myśli, zgodnych z planem Boga …………………………………………………………………………………………………………………………………
103
Zadanie 5
Grupowanie myśli pozytywnych według kategorii …………………………………………………………………………………………………………………………….
117
Zadanie 6
Sposób na zmianę …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
131
Co może ci pomóc
Ogłaszaj Słowo Boże ……………………………………………………………………………………………………………….
143
PRAWDA O MNIE
Myślę tak o sobie ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
151
FILTRUJ MYŚLI
Odnawiaj umysł ………………………………………………………………………………………………………………………………………..
159
CO TERAZ?
Kop, kop, dokop się, posprzątaj …………………………………………………………………………………………………………………………………….
165
Strategie przeciwnika
Musisz je zdemaskować ……………………………………………………………………………………………………………………….
171
Boże strategie
Zbierzesz to, co zasiejesz ……………………………………………………………………………………………….
179
Zakończenie
Zmień swoje życie …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
195
Zakończenie
Zbierzesz to, co zasiejesz
195

200
STRON

17
ROZDZIAŁÓW

6
ĆWICZEŃ
ZAMÓW
EBOOK

Zajrzyj do środka!

ZMIEŃ MYŚLENIE Z KURSO-KSIĄŻKĄ

ZAMÓW
EBOOK

BEZPIECZNE
PŁATNOŚCI

WYSYŁKA
W 48H

14 dni
na zwrot

Recenzje

PRZECZYTAJ CO MÓWIĄ recenzenci

Bezpłatny rozdział

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Nie musisz od razu kupować. Przeczytaj pierwszy rozdział, który wprowadza do Kursu Przemiany Myślenia. Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać go bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail.

Twoje imię

Adres e-mail

POBIERZ PIERWSZY ROZDZIAŁ

Wybierz swój pakiet

ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

Nakład książki został wyczerpany – zapraszamy do zakupu e-booka. Jeżeli chcesz dostać informację o dostępnośći książki w formie papierowej – kliknij przycisk poniżej.

Oferta 1

Ebook w formacie PDF

Kurso-książka Metamorfoza Umysłu

29 zł 55 zł
55 zł
Zacznij swoją metamorfozę!

Nauczysz się, jak prowadzić wspierający Cię dialog wewnętrzny – staniesz się swoim największym wsparciem.

Uporządkujesz natarczywe myśli i nauczysz się jak je weryfikować, dzięki czemu osiągniesz komfort psychiczny.

Zyskasz większą świadomość siebie, przez co przekonasz się o własnej sprawczości w życiu.

Poprawi się Twoje nastawienie do życia.

Wyrobisz zdrowe nawyki myślowe.

ZAMÓW
EBOOK

Oferta 2

Wersja papierowa + PLANER Z WYSYŁKĄ

Kurso-książka
+ Planer Inspiracje 365+

155 zł 175 zł
175 zł

Przejdź metamorfozę umysłu z kurso-książką

Pracuj z Planerem przez cały rok!

Wyłączysz autopilot i zaczniesz podążać w dobrym kierunku

Wyznaczysz plan działania i będziesz go realizować

Nauczysz się myślenia pytaniami, które inspirują do szukania rozwiązań

Podniesiesz jakość swojego życia i codziennie zainspirujesz się do działania

Praca z kolorową szatą graficzną, która doda Ci energii

ZAMÓW
KSIĄŻKI

PAKIET PlatinUM

Kurso-książka
+ Planer 365
+ Kurs777
437 zł 752 zł
Przeżyj Rewolucję Umysłu w 7 tygodni.

Matemorfoza Umysłu z Kurso-książką

Codzienna praca z Planerem przez 365 dni

7 lekcji pełnych praktycznej wiedzy

7 ćwiczeń – PDF i instrukcja wideo

7 notatek wizualnych do wydruku

7 nagrań audio do codziennej medytacji

Możliwość zadawania pytań do każdej lekcji

ZAMÓW

To coś więcej niż planer! Ta książka przeprowadzi Cię dzień po dniu, miesiąc po miesiącu od marzeń do ich realizacji.

zamów planer

Poznaj Autorkę

NIESAMOWITA KOBIETA KTÓRA STWORZYŁA METAMORFOZĘ

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota katolicka Lublin – Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom. Jak sama mówi: “rodziny są przyszłością naszego kościoła, a dzieci partnerami w ewangelizacji”.

ZAMÓW
EBOOK

FAQ

Najczęstsze pytania uczestników

Wysyłki obsługujemy przewoźnikiem “InPost”. Możesz wybrać dostawę przez kuriera do domu lub odebrać ją w paczkomacie.

Zamówienia złożone do godziny 09:00, zazwyczaj są realizowane tego samego dnia. Zamówienie złożone po 09:00 realizowane są następnego dnia. W skrajnych przypadkach wysyłka może opóźnić się o 2 dni robocze. Otrzymasz informację o realizacji wysyłki drogą mailową po nadaniu przez nas paczki. Od momentu odebrania paczki przez kuriera, czas jej dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, natomiast koszty takiej wysyłki musimy wyceniać indywidualne. Prosimy o kontakt mailowy (sklep@szkoladucha.pl) z dokładnym adresem na który ma by być wysyłka i jakie produkty znajdą się w zamówieniu. Na podstawie wagi i gabarytów wycenimy ją i odeślemy informację. Jeżeli koszt zostanie zaakceptowany włączymy opcję wysyłki na podany w mailu kod pocztowy.

 

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny. Po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

 

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Tak, prosimy napisać o tym w wiadomość do zamówienia (poniżej adresu dostawy). Jedynie musisz liczyć się z tym, że Twój egzemplarz nie zostanie wysłany od razu. Być może będziesz musiał poczekać nawet do kilku dni w zależności od dostępności dr Anny Saj.

 

Tak, masz 14 dni na zwrot towaru od daty otrzymania przesyłki. Dokonamy zwrotu pełnej kwoty zamówienia pod warunkiem, że produkt nie nosi śladów użytkowania, w przesyłce ze zwrotem będzie paragon i dołączona kartka z napisem “zwrot zamówienia nr #(proszę wpisać numer zamówienia)” . Pieniądze powinny trafić na Twoje konto w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Tak, książkę możesz zakupić w formie e-booka w formacie PDF i korzystać z niej na czytniku, komputerze, iPadzie lub telefonie. Po zakupie książki, dostaniesz dostęp do pobrania pliku. Ebook można kupić klikając tutaj.

 

Metamorfoza umysłu