Kurs Przemiany Myślenia

Zadbaj o Emocje

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH MAM!

Emocje ma każdy. Każda mama i każde dziecko. Jeśli jesteś mamą, dla której świat emocji jest nowy albo jest dla Ciebie wyzwaniem – dołącz dzisiaj! Zapraszam Cię do sposobów i wiedzy która pomoże Ci być mamą świadomą i zadowoloną. Wspieraj siebie i swoje dziecko w wymagających sytuacjach.

Co znajdziesz w kursie?

Sposoby na radzenie sobie ze złością.

Regulacja emocjonalna to nie jest mit!

Lenistwo i rozwój dziecka? To bardzo bliskie siebie dziedziny.

Sposoby na radzenie sobie ze stresem.

dołącz do kursu

Co to jest?

Kurs o tym jak radzić sobie z emocjami swoimi i dziecka stworzyłam z myślą o mamach. Każda z nas potrzebuje czasami wsparcia a czasami dawki wiedzy. W tym kursie znajdziesz jedno i drugie!

JAK TO DZIAŁA?

Wszystkie materiały dostajesz online. 6 lekcji video i workbook. Od razu masz do nich dostęp na platformie.

JAK PRZEJŚĆ KURS?

W najlepszym dla siebie momencie możesz obejrzeć lub posłuchać zebrane materiały tak żeby były dla Ciebie jak najbardziej efektywne. W workbooku znajdziesz ćwiczenia wspierające każdy z tematów tak, żebyś mogła sprawdzić jak małe zadania wspierają Twoje cele.

Wizja kursu

Znajdź swoje JAK

Wymagające sytuacje mogą być dla Ciebie szansą do osiągnięcia celu

Każda z nas ma swoje emocje. Dzieci też je mają. To co nam pomaga poradzić sobie w ich wyrażeniu to różne strategie radzenia sobie z nimi. Często potrzebujemy inspiracji na pomysły jak w inny sposób zareagować tak, żeby wspierać dziecko lub siebie.

Pomaga nam odszukanie odpowiedzi na pytanie: PO CO mam się starać? Przydaje się wiedza i sprawdzone pomysły na to jak można zrobić to inaczej niż do tej pory. Dopiero wtedy można szukać swoich sposobów na to JAK inaczej reagować.

PORADZISZ SOBIE!

Jesteś mamą. Twoim zadaniem jest wspieranie dziecka i wspieranie siebie w tej układance różnych sytuacji i reakcji. Każda z nas jest inna.

Nie ma jednej złotej metody, która zadziała zawsze i u każdego. Ty znasz najlepiej możliwości swoje i swojego dziecka. Warto inspirować się i szukać nowych rozwiązań dopasowując je do swoich sytuacji.

Pamiętaj, możesz uwierzyć we wszystko co chcesz. Również w siebie i swoje dziecko.

O kursie

uwierz w siebie i swoją intuicję

Zawsze sobie poradzisz!

Skoro tutaj jesteś to chcesz się rozwijać i szukać nowych rozwiązań. Nie boisz się przyznać, że czasami potrzebujesz wsparcia.

To właśnie stawia Cię w miejscu zwycięstwa! Bo szukanie innych rozwiązań i miejsc, w których możesz nauczyć się jak działają emocje i zainspirować się do znalezienia innych sposobów jest świetną drogą do osiągnięcia celu.

Każda z nas chce być dobrą mamą. Nie każda wie jak. Niektórym z nas przychodzi to łatwiej. Ważne jednak, że chcemy się rozwijać i uczyć.

Rozwiązania i sposoby masz w sobie. Czasami trzeba tylko zadać dobre pytania albo zobaczyć, że wszystko jest czasowe i się zmienia.

Znajdziesz swoje sposoby

Znajdź siebie i swoje sposoby. Świadomość tego kim jesteś jako kobieta i mama może zaprowadzić Cię na odnalezienie takich rejonów samej siebie o których nie wiedziałaś. Przyjrzenie się swoim potrzebom może pomóc Ci skuteczniej zmienić sposoby myślenia i postrzegania rzeczywistości. 

To jak myślisz i o czym myślisz ma wpływ na to jak się zachowujesz i jak wiele możesz zrobić. MA to wpływ na Twoje reakcje i na atmosferę w Twoim domu.

W kursie znajdziesz sposoby na odnalezienie nowych strategii na reagowanie i rozumienie niektórych zachowań czy reakcji zarówno swoich jak i dzieci.

Gabriela Sawa o kursie

Jak radzić sobie z emocjami swoimi i dziecka stworzyłam ponieważ w pewnym momencie zorientowałam się, że nie radzę sobie ze swoimi emocjami, a moje dzieci zaczynają mnie denerwować. Zobaczyłam, że nie jestem taką mamą jaką zawsze chciałam być.

Zaczęłam się uczyć. Szukać. Przeszukiwać wiele różnych materiałów i kursów. Sprawdzać co u mnie działa, a co nie.

Zebrałam tutaj te tematy, które dla mnie były najbardziej pomocne żebyś Ty też mogła stawać się taką mamą jaką zawsze chciałaś być.

Dzisiaj ja idę do celu, niektórzy mówią, że biegnę. To prawda. Możesz biec razem ze mną. Tylko stres i strach przed porażką zostawiamy za drzwiami. Wchodzisz w to?

zapisz się

Jestem też autorką ebooka o tym, że ja jako mama w relacjach zabawy, rozwoju i codzienności z dziećmi też jestem ważna. W lekki sposób zobaczysz, że bycie mamą, to bardzo dobra przygoda. “O mamo! Ty też jesteś ważna.”

Zamów

Tematy wykładów

Sprawdź co znajdziesz w kursie

1. Złość i agresja. U mamy i u dziecka. 7 sposobów, co robić, kiedy nie wiesz już, co robić?

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Ile razy pomyślałaś: “Mam dosyć tych wybuchów złości! Nie wiem, co mam robić?” Obawiasz się, że z Tobą lub Twoim dzieckiem jest coś nie tak? Nie załamuj rąk, ja też przez to przechodziłam. Nie jesteś w tym sama!

Czego dowiesz się na tym wykładzie?

Czym są emocje i za co odpowiadają?

W jakim okresie życia dziecka dochodzi do wybuchów złości?

Za co odpowiada kora mózgowa?

Co działa w procesie uspokajania dziecka?

Czym wyróżnia się postawa agresywna?

Jak Twoje osobiste przekonania wpływają na dialog wewnętrzny dziecka?

Masz moc – masz wybór. Stań się osobistym trenerem Twojego dziecka!

dołącz do kursu

2. Radość. Pożądana czy nie? O regulacji emocjonalnej.

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Czy zdarza Ci się, że Twoje dziecko dziko skacze, śmieje się i turla po podłodze? Jednym słowem – ma fazę nie do ogarnięcia, a Ty nie wiesz, co robić? Potrzebujesz wiedzieć, dlaczego dzieci tak ekspresyjnie wyrażają swoje emocje, bez względu na to, co dzieje się wokół.

Na tym wykładzie porozmawiamy o tym:

Jaka jest naukowa definicja samoregulacji emocjonalnej?

Czym jest neurobiologia interpersonalna i dlaczego jest Ci to przydatne?

Jakie są 3 strefy emocjonalne?

Moje 4 kroki do wolności z intensywnych emocji?

Sposoby samoregulacji?

Jej długotrwałe efekty?

Wierzę, że sobie poradzisz. Moc jest w Twoich rękach!

dołącz do kursu

3. Czy ciekawość jest dobra? Jak daleko jest od lenistwa do rozwoju dziecka

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Ludowe porzekadło mówi, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ja mówię: “Ciekawość to pierwszy stopień do sukcesu!” Dlaczego? Odpowiem na to pytanie na tej lekcji.

Dowiesz się w niej:

Jak stworzyć efektywną bazę danych w mózgu dziecka?

Jakimi cechami charakteru wyróżniają się najwięksi liderzy i wynalazcy?

Do którego roku życia dzieci zadają ciekawskie pytania i co to dla Ciebie oznacza?

Co wspiera wychowanie dzieci na ludzi szczęśliwych i zadowolonych?

Dlaczego nauka i zabawa się nie wykluczają?

Nie mogę się doczekać, aż się zobaczymy! Jestem pełna entuzjazmu i podekscytowania na myśl o tym, jaką mamą staniesz się po tym kursie. Niech on wydobędzie z Ciebie to, co najlepsze!

dołącz do kursu

4. Odwaga a wstyd. 5 kroków wspierających emocje

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Każdy rodzic pragnie, aby jego pociecha była odważna i przebojowa w zdobywaniu świata. Ja próbowałam różnych metod, sprawdzając, co działa, a co nie i uczyłam się na własnych błędach. Dlatego TY nie popełniaj moich błędów!

W tym module poznasz:

Jaka jest definicja odwagi?

Kilka innowacyjnych metod na wspieranie odwagi u dziecka

Jak możesz zbudować pewność siebie u dziecka?

Co to jest spójność wewnętrzna i dlaczego jest tak istotna u rodzica?

Moc dziękczynienia i świętowania

5 kroków do wsparcia siebie i dziecka

Nie może zabraknąć Cię na tej lekcji! Zyskaj na czasie, zapisz się na kurs i wychowaj swoje dziecko na pioniera. Wybór należy do Ciebie!

dołącz do kursu

5. Stres. Pomaga czy przeszkadza? O strategiach radzenia sobie w różnych sytuacjach

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Z pewnością zależy Ci, aby Twoje dziecko było silne i z łatwością pokonywało przeszkody. Z doświadczenia wiem, że, aby osiągnąć ten cel, potrzeba wiedzy i rozwinięcia pewnych umiejętności. Nie rodzimy się z nimi, potrzebujemy je nabyć i jest to całkowicie normalne!

Na tym wykładzie nauczysz się:

Co to jest stres i jakie są jego naukowe definicje?

Jakie są dziecięce symptomy stresu?

Co zwiększa poziom kortyzolu w mózgu dziecka?

Jakie są strategie radzenia sobie ze stresem?

Jak utrzymać równowagę między całkowitym brakiem stresu a zbyt wysokim jego poziomem?

Co może wesprzeć Ciebie, jako mamę, w radzeniu sobie w sytuacjach stresowych?

Nie przegap lekcji 5. i miej pozytywny wpływ na życie Twojej rodziny! Zbuduj dom w oparciu o pokój, miłość i radość. Ja Cię w tym wspieram!

dołącz do kursu

6. Poczucie własnej wartości. Czyli kim tak naprawdę jestem oraz co mówią badania na temat czasu przed ekranem dzieci

Dostępny od razu

Nagranie wideo + ćwiczenia

Last but not least! Poczucie własnej wartości to turboważny wątek w temacie emocji i wpływania na rozwój dziecka. Fundament jego przyszłego dorosłego życia! 

Tutaj dowiesz się:

Do którego roku życia dziecka rozwija się jego mózg?

Co wpływa na jakość jego rozwoju?

Jakie są części poczucia własnej wartości?

Jak budować silną samoocenę u dziecka?

Jak dobrze chwalić dziecko?

Dlaczego uśmiech potrafi zdziałać cuda?

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam stworzyć ten moduł dla Ciebie. Wiem, że wiele z moich własnych doświadczeń będą dla Ciebie źródłem inspiracji, a wiedza, którą otrzymasz, będzie Ci przydatna na co dzień.

Do zobaczenia!

PS. Jesteś super mamą!

dołącz do kursu

Opinie uczestników

zobacz co możesz zyskać

dołącz do kursu

Mama z inspiracją

Kto stworzył kurs

mama, żona, coach, TSR, autorka książki, marketing, zarządzanie

Gabriela Sawa i jej motto, to: „Jeśli nikt jeszcze tego nie zrobił, to znaczy, że będę pierwsza. A jeśli ktoś już to zrobił, to znaczy, że to możliwe”. Jest wykwalifikowanym terapeutą TSR i coachem. Wspiera kobiety w ich rozwoju i pomaga im przenosić góry. Jej studia z biznesu międzynarodowego oraz marketingu i zarządzania nauczyły ją dobrej organizacji, szukania rozwiązań i zarządzania zasobami ludzkimi. Pasjonuje się szukaniem rozwiązań i czynnie wprowadza to w życie.

Jest mamą, która chce mieć uśmiech na twarzy i w zdecydowanej większości przypadków odnosi w tym sukces. Lubi życie i nie boi się tym dzielić. Na co dzień jest z dziećmi i dzieli się swoją codziennością na mediach społecznościowych (IG i FB mama.dla.mamy).

Zdecydowana większość projektów, które podejmuje dzieje się przy towarzyszeniu dzieci. Z entuzjazmem uznaje, że jeśli jeszcze nie wie jak coś zrobić – to się dowie albo wymyśli.

Kocha uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe umiejętności. Nie przestaje podnosić swoich kompetencji aby być coraz lepszą wersją samej siebie.

Wybierz swój pakiet

bądź mamą zadowoloną z życia

Kurs online

Jak radzić sobie z emocjami swoimi i dziecka
377 zł 497 zł
Poznaj emocje i usłysz swój wewnętrzny głos!

6 godzin pełnych praktycznej wiedzy

Workbook z ćwiczeniami do pracy własnej

Dostęp do materiałów przez min. 18 miesiące

ZAMÓW

Kurs online z ebookiem

Kurs Online
+ E-book: O MAMO!
403 zł 583 zł
Mamo jesteś ważna!

Kurs online: Jak radzić sobie z emocjami swoimi i dziecka

E-book: O Mamo! Ty też jesteś ważna!

Bezcenna inspiracja do stworzenia przyjaznego środowiska dla Ciebie i twojej rodziny

ZAMÓW

PAKIET PlatinUM

Kurso-książka
+ Planer 365
+ Kurs777
437 zł 752 zł
Przeżyj Rewolucję Umysłu w 7 tygodni.

Matemorfoza Umysłu z Kurso-książką

Codzienna praca z Planerem przez 365 dni

7 lekcji pełnych praktycznej wiedzy

7 ćwiczeń – PDF i instrukcja wideo

7 notatek wizualnych do wydruku

7 nagrań audio do codziennej medytacji

Możliwość zadawania pytań do każdej lekcji

ZAMÓW

FAQ

Najczęstsze pytania uczestników

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją dwie możliwości. Możesz wybrać raty w Mbanku lub Alior Banku – w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek. Druga opcja to płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now lub PayPo. Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  PayPo  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Po zalogowaniu na swoje konto, w zakładce Moje Kursy pojawi się pozycja Konsultacje Indywidualne. Tam znajdziesz instrukcję jak to zrobić.