Media o nas

Tygodnik Niedziela

WeekendowaMama dla mamy

Wieczór online

Jesteś mamą i pękasz z dumy. Drzemią w Tobie ogromne pokłady siły. Masz potężne zasoby energii i wielki potencjał, który pozwoli Twoim dzieciom wejść z sukcesem w dojrzałe życie.

Ten wieczór jest dla Ciebie!

Jesteś mamą, ale cały czas boisz się porażki. Dręczy Cię poczucie winy, masz kłopot ze zorganizowaniem swoich obowiązków, a Twoja relacja z mężem przypomina bardziej spotkania dwójki współlokatorów.

Ten wieczór również jest dla Ciebie!

Spotkamy się po to, by porozmawiać o naszych przeżyciach. Usłyszysz moje świadectwo i podzielę się z Tobą doświadczeniem. Opowiem Ci o tym, jak ja przeszłam przez życie, będąc mamą sześciorga dzieci.

Jesteś dumna z tego, że jesteś mamą, ale pewnie nie zawsze jesteś z siebie zadowolona. Chciałabyś robić wiele rzeczy lepiej, szybciej i do tego mieć czas dla siebie. Zmagasz się z własnymi oczekiwaniami i osób z Twojego otoczenia. Często towarzyszy Ci lęk, że sobie nie poradzisz i masz obawy o to, co wyrośnie z Twoich dzieci. Rzeczy wymykają Ci się spod kontroli, a nastolatki wydają Ci się nie do ogarnięcia.

Marzysz o pogodzeniu kariery zawodowej i prowadzeniu ciepłego ogniska domowego, ale czujesz wypalenie.

Nie daj się okłamać – nie jesteś w tym sama. Każda z nas przechodzi przez trudności, a ja chcę być dla Ciebie wsparciem. Wierzę, że Ten wieczór jest dla Ciebie!

To Ciebie zapraszam! Dołącz do grupy tych, które odważnie mierzą się z przeciwnościami.

Do współprowadzenia tego wieczoru zachęciłam dwie moje córki

Gabriela i Anna Maria, tak jak ja, szczycą się swoim macierzyństwem. Praca zawodowa nie ucierpiała i z dnia na dzień stają się w tym coraz lepsze! Ich dzieci są szczęśliwe, a mężowie zadowoleni. Nie zapominają też o swoich pragnieniach!

Dlaczego? Te kobiety przekuły problemy na wyzwania. Doświadczyły Bożej obecności, która narzekanie zamieniła w radosny taniec!

Jak to robią? Czy mają super MOC?

Będziesz miała okazję zapytać.

Przygotowałyśmy warsztaty tematyczne
Czego możesz się spodziewać?

Jestem mamą – teraz mam się rozwijać?! O rozwoju dla mam
Gabriela Sawa

Mama w domu, dzieciom lżej
Anna Maria Saj

Nastolatki w domu, to Niebo na Ziemi.
dr Anna Saj

Dołącz do nas! Mama idealna to również TY.

Więcej o Szkołach +

Inspirujący Goście

Posługa dla dzieci | Uwielbienie

Szczegółowe Informacje

[Kiedy?]

25 - 25 maja 2021

[GDZIE?]

Twój dom! Miejsce, które sprzyja skupieniu (wskazane dobre łącze do internetu).

[Koszt]

Dzieci od 0 zł
Dorośli od 55

[Posiłek]

Przygotuj sobie coś dobrego do picia, tak żeby podkreślić wyjątkowość tego czasu, który jest zaplanowany z myślą o Tobie.

[Dzieci]

Rodzice przyjdźcie z dziećmi.

[Nocleg]

AktualnyPlan

[WTOREK]

18:45 Rejestracja
19:00 Przywitanie
19:10 Wykład połączony z ćwiczeniami
19:50 Czas w małych grupach:
dr Anna Saj – Nastolatki w domu, to Niebo na Ziemi
Gabriela Sawa – Jestem mamą – teraz mam się rozwijać?! O rozwoju dla mam
Anna Maria Saj – Mama w domu, dzieciom lżej
20:45 Zakończenie

* Ze względu na formułę kursu, czas trwania poszczególnych sesji może się przedłużyć.

* Ze względu na formułę Weekendowej Szkoły, czas trwania poszczególnych sesji może się przedłużyć do 30 minut. Więcej o tym co się będzie działo można przeczytać tutaj.

Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska
Dom Zakonny Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego
Magnificat

Patronat

Instytut Ekumeniczny KUL

Zapisz się już dziś!

Zbierz 10 osób, a dostaniesz 10% zniżki.**

* Zniżka dla dzieci (czytaj) | Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska (czytaj)?

** Zniżka od 2 progu cenowego.

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
  2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.
Korzystając ze strony, akceptujesz Politykę Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.