INSPIRUJĄCE NAUCZANIA,

KTÓRE PODNIOSĄ TWOJĄ WIARĘ NA WYŻSZY POZIOM

Zdobądź wiedzę i umiejętności, aby doświadczać Bożej Mocy i porzucić przeciętne życie!

Doświadczenie Boga

Brakuje Ci spotkania z Bogiem, który mówi i działa? Tutaj poznasz Go osobiście i doświadczysz, że jest kochającym Ojcem a Jego moc jest nieograniczona!

Uporządkowana wiedza

Podczas Weekendowych Szkół usłyszysz charyzmatycznych Gości z wieloletnim doświadczeniem w posłudze i głoszeniu Słowa Bożego: Marię Vadię, dr Carol Razzę, czy Dannego Staynea. Nagrania zostały podzielone na starannie opisane lekcje, byś świadomie przeszedł przez kolejne etapy nauczań.

Realna zmiana

Zastanawiasz się, co zrobić, by zostać uzdrowionym? A może jesteś w trudnej relacji z mężem i nie masz już sił? Nauczania wypełnione sprawdzonymi wskazówkami i budującymi wiarę świadectwami są odpowiedzią na najczęstsze wątpliwości i wyzwania wierzących ludzi. Przechodząc Weekendowe Szkoły, otrzymasz solidny fundament do zmiany, której pragniesz!

Weekendowe Szkoły – kiedyś

Był rok 2012, kiedy Armia Dzieci wyruszyła z pierwszą Weekendową Szkołą do Warszawy. Nauczania, uwielbienie i posługa wstawiennicza przyciągnęły 120 osób. Nie skończyło się na jednym wydarzeniu! Przez lata odwiedzaliśmy małe wioski i duże miasta, tworząc przestrzeń do wzrostu wiary dla tysięcy ludzi w całej Polsce. Nasze wydarzenia dla wielu okazały się przełomowe i zostały w ich sercach jako trwały owoce na całe życie!

Weekendowe Szkoły – dzisiaj

Weekendowe Szkoły to niezapomniana duchowa przygoda, którą Ty też możesz przeżyć! Przed Tobą seria merytorycznych i pełnych mocy nagrań prowadzących Cię krok po kroku w Twoim rozwoju duchowym. Szkoła Ducha Świętego, Szkoła Miłości, a może Szkoła Życia Ponadnaturalnego? Każda z nich to okazja na zbudowanie bliższej relacji z Bogiem i życie w obfitości!

Potrzebujesz przełomu w wierze?

Czujesz, że stoisz w miejscu i w Twojej relacji z Bogiem wciąż czegoś brakuje? Chcesz uporządkować swój obraz Boga i znaleźć odpowiedź na ważne pytania w kwestii wiary? Weekendowe Szkoły to połączenie cennej wiedzy biblijnej i żywego doświadczenia Ewangelii. Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Postaw kolejny krok w rozwoju duchowym!

Weekendowe Szkoły to przestrzeń nauki i zdobywania cennych umiejętności, które podniosą Twoją relację z Bogiem na wyższy poziom! Tutaj nauczysz się:

Stawać z wiarą w obliczu codziennych przeciwności zamiast uciekać i poddawać się

Skutecznie modlić się o uzdrowienie i prorokować

Myśleć i mówić według umysłu Chrystusowego

Pozbyć się żalu i nieprzebaczenia w trudnych relacjach

Współpracować z Duchem Świętym i uwalniać Jego moc w sobie

Odtwarzaj w wybranym miejscu oraz czasie i poznaj Boga działającego w Twojej codzienności!

Zestaw nagrań Weekendowych Szkół otrzymasz w całości.

Od Ciebie zależy w jakim tempie przyswoisz treści i jak często zdecydujesz się do nich wracać.

Weekendowe Szkoły to…

Nagrania ponad 60 unikatowych wydarzeń, na których Bóg dotykał tysięcy ludzi, w formacie .mp3

Nauczania 52 charyzmatycznych Gości głoszących wśród znaków i cudów

Historie z Biblii przeplatane współczesnymi świadectwami, które sprawią, że poznasz żywego Boga

Wiedza, której nie przegapisz!

To nie wszystko! Zadbaliśmy o to, by cenny przekaz naszych Gości na pewno Tobie nie umknął. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw biblijnych cytatów z każdego nauczania w formie PDF, byś mógł uporządkować zdobytą wiedzę i odkryć moc Słowa Bożego w Twoim życiu!

4 Szkoły na 4 pierwsze miesiące Twojej subskrypcji:

Poznaj naszych Gości, którzy przeprowadzą Cię na drodze do wewnętrznej przemiany!

Maria Vadia – misjonarka i ewangelizatorka. Od lat zaangażowana w posługę w odnowie charyzmatycznej i działalność stowarzyszenia Magnificat. Maria z precyzją i mocą głosi Słowo Boże a podczas konferencji, które prowadzi, ma miejsce wiele uzdrowień.

Danny Stayne – od ponad 30 lat lider uwielbienia i członek zespołu apostolskiego Mountain of Worship. Podczas swojej posługi widzi znaki i cuda jak za czasów Jezusa. Człowiek żywej wiary i gorliwej modlitwy, który nauczy Cię zanosić Boga do sklepu, samolotu i na stację benzynową!

Subskrybując Weekendowe Szkoły, wspierasz nasze działania.

Dzięki Twojemu wsparciu:

Co miesiąc organizujemy Rodzinny Czas Chwały

Dzieci uczestniczą za darmo w wydarzeniach, które organizujemy

Na kanale YouTube “Szkoła Ducha” odbywają się otwarte spotkania prorocze, oraz wiele darmowych treści jak np. Szkolenia w tematyce wiary

Prowadzimy grupę Chrześcijański e-learning na Facebooku

Finansujemy stypendia dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na udział w naszych wydarzeniach

Uzyskaj dostęp do ponad 60 Szkół i zdobywaj kolejne poziomy w rozwoju duchowym!

79,- 59,-

Finansuję niezbędne koszty związane z realizacją projektu Duchowość

Dzięki Twojemu wsparciu opłacimy wszystkie koszty prowadzenia platformy, programy komputerowe, osoby obsługujące projekt i spisujące Szkoły.

BĄDŹ Osobą, która zabezpieczA to dzieło, by projekt działał nieprzerwanie co miesiąc.

119,-

Wspieram aktualne dzieła Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE

Organizujemy co roczne wydarzenia dla całych rodzin: Noc Chwały, obóz letni lazy Summer Camp oraz weekendową szkoły.
Co miesiąc spotykamy się stacjonarnie i online na RodzinnyM Czasie Chwały, co tydzień spotykamy się na LIVE proroczym, a codziennie na jutrzni.


Wpłacając tę kwotę, podejmujesz wyzwanie zabezpieczenia Głoszenia Dobrej Ewangelii
199 ,-

Chcę więcej!

Pragniesz razem z nami widzieć i doświadczać WIĘCEJ? Twoje wsparcie w tej kwocie da nam możliwość rozwoju w przyszłości: organizowania nowych wydarzeń, czy zakupu potrzebnego sprzętu oraz tworzenia materiałów i treści, które będą wspierać w rozwoju całe rodziny.

Dzięki Tobie nowe pomysły będą realizowane bez żadnych przeszkód!

Wybraną kwotę płacisz co miesiąc tak długo, jak będziesz chciał. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Świadectwo działania Weekendowych Szkół

NIESPODZIANKA!

Subskrybując Weekendowe Szkoły, otrzymasz dostęp na żywo do bieżących wydarzeń, które organizujemy!

FAQ

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją trzy możliwości.

  1. Raty w Mbanku lub Alior Banku – w zamówieniu wybierz "płacę z Przelewy24" a w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek.
  2. Płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now.
  3. Skontaktuj się z nami (dziendobry@szkoladucha.pl), możemy takie raty zasymulować ręcznie 😉

Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Przy zakupie zostanie utworzone Twoje prywatne konto na naszej platformie. Automatycznie zostanie wysłany do Ciebie email z instrukcją jak możesz się na nie zalogować. Zakupione materiały znajdziesz w zakładce “Moje kursy” po zalogowaniu na Twoim koncie. Dostęp do kursów jest przyznawany po opłaceniu zamówienia.

Webinar jest to spotkanie na żywo, podczas którego będziesz mnie widzieć i słyszeć, natomiast komunikacja między nami będzie odbywała się przez chat. Możesz zadawać mi pytania, komentować i odpowiadać na chacie.

Na swoim koncie, w zakładce Moje Kursy znajdziesz link do materiałów kursu. Jedna z lekcji jest linkiem do webinarów, z instrukcję jak do nich dołączyć. Jeżeli ich tam nie ma, pojawią się najpóźniej 4 dni przed webinarem.

Jeżeli wykupiłeś dostęp do archiwalnych edycji na swoim koncie znajdziesz nagrania z Webinarów.

Webinar będzie nagrywany. Nagranie pojawia się w ciągu kilku dni od webinaru.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.

Moje książki znajdziesz sklepie Szkoła Ducha. Link znajduje się w menu głównym na tej stronie.