MOŻECIE WSZYSCY JEDEN PO DRUGIM PROROKOWAĆ 1 Kor 14,31

Warszawa | 19-21 maja 2017

Szkoła Ducha Świętego

WEEKENDOWA SZKOŁA

Chcesz poznać Boga w sposób bardziej intymny?

Czy rozpoznajesz głos Boga? Czy wiesz, kiedy Bóg mówi do Ciebie? Bóg nieustannie do nas mówi i pragnie być z nami w stałym kontakcie. Jest to możliwe dzięki Duchowi Świętemu, który mieszka w nas. Nie ważne ile masz lat i co robisz w życiu. Poznanie Boga jest łatwiejsze niż myślisz! Możesz się tego nauczyć na Szkole Proroczej. Bądź pewny, że wyjedziesz z niej zbudowany, zachęcony i pocieszony. Czekamy na Ciebie.

Dołącz do wydarzenia na

Mówcy

Polska
dr Anna Saj
Polska
dr Anna Saj
Polska
dr Anna Saj
Polska
dr Anna Saj

Uwielbienie poprowadzi

Armia Dzieci

Informacje

Czas

19-21 maja 2017

Miejsce

Dom Rekolekcyjno - Formacyjny UKSW
ul. Dewajtis 3 (Wejście A)
01-815 Warszawa

Koszt uczestnictwa

już wkrótce

Posiłek

Pełne wyżywienie (3 posiłki)
+ kawa, herbata i woda bez ograniczeń.

Dzieci

Rodzice przyjdźcie z dziećmi.
Zobacz szczegóły

Nocleg

Dom rekolekcyjny.
Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami.

PLAN

15:00 - 17:00 Rejestracja uczestników
17:00 Kolacja
18:00 – 21:00 Sesja 1
08:30 Śniadanie
09:30 – 13:30 Sesja 2 i 3
13:30 Obiad
15:30 – 20:15 Sesja 4 i 5
20:15 – 21:00 Eucharystia
08:30 Śniadanie
09:30 – 13:00 Sesja 6 i 7
13:00 – 15:00 Eucharystia
15:00 Obiad

ZAPISY

JUŻ WKRÓTCE

Pytania i odpowiedzi

Czy to spotkanie jest przeznaczone tylko dla katolików?

NIE! Jest to spotkanie ekumeniczne. Chcemy w jedności stawać przed Chrystusem i oddawać Jemu chwałę, nie patrząc na nikogo przez pryzmat denominacji chrześcijańskiej. Tematy poruszane podczas wydarzenia są tematami, które nas łączą i taki jest też charakter całego wydarzenia.

Dlaczego pobierana jest opłata za uczestnictwo?

Organizacja wydarzenia generuje koszty. Na nie składają się m.in.:

 • Wynajem auli oraz przystosowanie jej do wydarzenia
 • Koszt przyjazdu i zakwaterowania posługujących
 • Promocja wydarzenia
 • Koszty obsługi strony internetowej
 • Inne koszty powstałe podczas przygotowania wydarzenia

Obecność dzieci podczas szkoły

Podczas nauczań dzielimy się na 4 ścieżki. Każda jest przeznaczona dla innej grupy wiekowej, lecz na wszystkich realizujemy podobne tematy.

Chcemy, aby dzieci od najmłodszych lat były uczone podążania za Duchem Świętym i posłuszeństwa Jemu. Celem jest kształtowanie młodego pokolenia, które będzie znało Jezusa i budowało z Nim coraz głębszą relację. Z dużą troską podchodzimy do dzieci, są one dla nas bardzo ważne i chcemy, żeby jak najwięcej wyniosły z tego spotkania.

REGULAMIN

 1. Dzieci nie mogą samodzielnie opuszczać sali na której trwa spotkanie. Zawsze musi być z nimi rodzić, ze względu na ich bezpieczeństwo.
 2. Zadbajcie aby na swoich zajęciach dzieci były ubrane w luźne/wygodne ubrania i buty (buty sportowe, podkoszulki). To pozwoli im swobodnie uczestniczyć w częściach ruchowych i tych które się odbywają na podłodze.
 3. Jeśli dzieci dostaną od nas jakieś materiały (np. kolorowanki, flagi itp.) to prosimy, abyście dopilnowali, aby przynosiły je na zajęcia.
 4. Zajęcia dla dzieci nie są obowiązkowe. Nie jest to forma zajęcia dzieci, aby rodzice mieli czas wolny, ale aby dzieci poznawały Jezusa i Jego słowo w sposób dostosowany do nich. Dlatego zajęcia nie trwają podczas uwielbienia i często podczas posługi. Jest to integralny czas przebywania w Obecności Bożej zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z którego korzystają wszyscy. Prosimy mówcie, tłumaczcie dzieciom co się dzieje na sali, żeby się nie nudziły się i wiedziały że mogą zacząć skakać i wołać że Jezus jest super!
 5. Jeśli ktoś ma ochotę przyjść na zajęcia razem z dzieckiem jest mile widziany. Natomiast jest wtedy w pełni uczestnikiem tych zajęć i bierze w nich udział na takich samych zasadach jak dzieci. Nie jest wolnym słuchaczem ani obserwatorem, ponieważ taka postawa dzieci rozprasza i zniechęca.
 6. Jeżeli po zajęciach dla dzieci macie jakieś pytania, spostrzeżenia, wątpliwości lub coś wam się spodobało i chcecie to pochwalić, powiedzcie o tym prowadzącym po zajęciach. Te zajęcia są dla waszych dzieci, a nie dzieci dla zajęć

ORGANIZATORZY

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ!

PATRONAT

WSPIERAJĄ NAS