Uporządkuj swoje myśli i emocje oraz buduj szczęśliwe relacje!

Cykl szkoleń z terapeutą dla Mam

Czujesz złość i frustrację, bo nie dogadujesz się ze swoim nastolatkiem?

Bezskutecznie próbujesz znaleźć sposób, by pogodzić życie rodzinne z pracą

Marzysz o chwili tylko dla siebie, bez gryzących wyrzutów sumienia?

Chciałabyś w końcu stworzyć prawdziwą więź z dorastającą córką bądź synem?

Chcesz być szczęśliwą mamą, pełną energii, entuzjazmu i chęci, ale nie wiesz jak to zrobić?

Jesteś przekonana, że bycie mamą to największa przygoda, ale codzienność Cię przytłacza? 

Dla kogo są te spotkania?

Szkolenia przeznaczone są dla mam, które pragną wzrastać w swoim powołaniu.

Bycie mamą, to misja, do której nikt nas nie przygotował, a doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaka to odpowiedzialność!

Zapewniam Cię, że każda mama odczuwa lęk o swoje dziecko – dzięki tym spotkaniom sprawdzisz i uporządkujesz myśli, które wywołują w Tobie ten strach.

Zdobędziesz wiedzę, praktyczne umiejętności oraz uzyskasz odpowiedzi na pytania od doświadczonej psychoterapeutki.

Dlaczego taka forma?

Wiele kobiet dzieli się z nami, że wyzwaniem dla nich jest zaplanowanie czasu na przeczytanie książki – nawet tej najbardziej merytorycznej o wychowaniu dzieci, nie wspominając o wyjeździe na stacjonarne szkolenia w tym temacie…

Drogie Mamy! Wychodzimy Wam na przeciw!


1. Spotkania są online – na platformie zoom – możesz zdobywać wiedzę u siebie w domu!
2. Spotkania są nagrane!! Dziecko zachorowało? Jakaś niespodziewana “akcja” w pracy, itp...odsłuchaj nagrania w dowolnym momencie: gotując obiad, jadąc do pracy lub w innym dobrym dla Ciebie czasie.
3. Nie ma limitu czasowego! Będziesz potrzebowała wrócić do tych treści za kilka miesięcy? Żaden problem– wszystkie treści są dostępne na platformie.

“Rodzice nie wychowują dzieci dla siebie, tylko dla świata i dla nich samych.

Kiedy chcą być dobrymi rodzicami, starają się oprócz korzeni dawać dzieciom także skrzydła.”

Agnieszka Stein

Słowo od Prowadzącej!

Zdanie, które chciałabym, żebyś usłyszała, brzmi: “Jesteś Dobrą Mamą!”. 

Wszystko, co najpiękniejsze, jest dostępne dla Ciebie! Wiem, że czytasz te słowa, dlatego że jesteś odpowiedzialną kobietą. Chciałabyś, żeby Twoje dzieci dostały to, co najlepsze i poszły w świat dorosłych przygotowane na czekające ich tam wyzwania. Jednak chwilami masz zwątpienia, kryzysy… A codzienne zmagania powodują wyrzuty sumienia, że nie poświęcasz swoim dzieciom wystarczająco dużo czasu.

Znam to z doświadczenia… dwa lata temu wypuściłam moje ostatnie – szóste dziecko – w przygodę zwaną dorosłość. Miałam pod swoim dachem szóstkę nastolatków. Doskonalę Cię rozumiem i wiem, co to znaczy, kiedy powtarzasz po raz setny, że miejsce plecaka nie jest w przedpokoju. Kiedy jesteś wzywana do dyrektora, bo Twoje dziecko narozrabiało. Kiedy zrywa swoją nową miłość lub ma konflikty z kolegami, a Ty chciałabyś mu pomóc przejść przez ten okres rozregulowanych emocji z dużą dozą empatii. Przeszłam na własnej skórze wiele sytuacji i jedno, co mogę Ci powiedzieć: każde dziecko jest inne i wyjątkowe! Jednak… pewne schematy powtarzają się.

Jestem też pewna, że gdybym miała wiedzę merytoryczną, którą mam teraz i którą chcę się z Tobą podzielić, to nie popełniłabym wielu błędów, a na wiele sytuacji nie reagowałabym tak emocjonalnie. Nie przeniosłabym schematów wychowawczych z mojego rodzinnego domu do domu, który tworzyłam wraz z mężem dla moich dzieci.

Zapraszam Cię z całego serca na cykl szkoleń, który pozwoli Ci poczynić kroki w kierunku życia pełnego pokoju i spełnienia zarówno dla Ciebie jak i Twoich dzieci.

Do zobaczenia!

Znajdź Motywację!

Droga Mamo, poznaj historię Gosi, która 2 lata temu odkryła swoje PO CO?

“Po trzech miesiącach od dołączenia do Kursu o nastolatkach miałam: po pierwsze ogromne wyrzuty sumienia, bo nawet nie obejrzałam pierwszego wykładu; po drugie bardzo dużo usprawiedliwień – ja naprawdę mam mało wolnego czasu!

I tak sobie pomyślałam: Po co chcę słuchać tych wykładów? I od razu miałam odpowiedź: Bo chcę jak najlepiej dla swoich dzieci! 

Zrozumiałam, że nie wiem, jak dbać o psychikę moich dzieci. Wiem, co zrobić, jak dziecko ma gorączkę czy boli je brzuch, ale kiedy pyskuje albo nie wraca o umówionej godzinie byłam bezradna i miałam mętlik w głowie… Zaczęły pojawiać się pierwsze bunty i nie wiedziałam, co robić, byłam bezsilna. Postanowiłam 2 razy w tygodniu wstawać przed wszystkimi w domu i wziąć się za szkolenie!

Znalazłam odpowiedzi, narzędzia, ale przede wszystkim spokój w sobie – to jest bezcenne. I powiem wam – motywacją było moje dziecko, ale ja przede wszystkim skorzystałam, bo nauczyłam się, skąd biorą się różne zachowania i że mogę na nie pozytywnie reagować.”

To jest historia Gosi, mamy dwójki dzieci, pracującej, jako stomatolog. A jaka będzie Twoja historia?

Nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz.

Poznaj PROWADZĄCĄ SZKOLENIA!

TERAPEUTA, COACH,

dr teologii, MAMA 6 DZIECI

dr anna saj

Anna Saj jest żoną, mamą 6 dzieci i babcią 8 wnucząt.

Z wykształcenia pedagog małżeństwa i rodziny, terapeutka i coach oraz doktor nauk teologicznych.

Zawodowo zajmuje się procesami terapeutycznymi pracując w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz procesami coachingowymi, jako akredytowany coach ICF na poziomie PCC.

Jest autorką programu mentorskiego Akademii Metamorfozy Umysłu oraz współtwórcą Akademii Mama dla Mamy. Uczy ludzi żyć zgodnie z planem oraz pokazuje, jak wyznaczyć i osiągnąć wymarzone cele. Jest autorką 4 książek, 11 kursów online, prelegentką na wielu wydarzeniach stacjonarnych i online, a także pracuje z klientami indywidualnie.

Dr Anna Saj i jej motto, to: „Chcę, aby wyszło na jaw to, kim naprawdę jesteś! Pomogę Ci odkryć Twój potencjał”.

Dlaczego Te tematy?

Przeprowadziłam ankietę wśród kilkuset mam i po zaproponowaniu ośmiu tematów, te, które omówię na szkoleniach, są tymi, które zdecydowanie były najpopularniejsze.

Jeśli pomyślisz sobie: Te tematy mnie nie dotyczą, nie mam z tym problemu… to zastanów się, czy rzeczywiście tak jest, czy Twoje nastoletnie dziecko jeszcze nie jest na tym etapie rozwojowym. Dzięki tym szkoleniom możesz fantastycznie przygotować się na zmiany oraz pozwolić swojemu dziecku łatwo przez nie przejść.

Szkolenia

Spotkajmy się!

Co Cię czeka?

SZKOLENIE i Q&A: Jak tworzyć relację i wspierać swoje dziecko we właściwy sposób, aby osiągnęło sukces w życiu rodzinnym i zawodowym w dorosłym życiu?

Pierwsze szkolenie poprowadzę 13 listopada 2023 r, godzina 20:00.
Nagranie szkolenia będzie na platformie dostępne 15 listopada.
Dostęp do szkolenia jest bezterminowy.

Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo w wydarzeniu, będziesz miała możliwość zadania pytań pisemnie przed lub po spotkaniu.

SZKOLENIE i Q&A: Jak mówić do swojego nastoletniego dziecka, aby Cię słuchało. Jak słuchać, żeby ono czuło się wysłuchane?

Szkolenie odbędzie się 20 listopada 2023 r. godzina 20:00.
Nagranie szkolenia będzie na platformie dostępne 22 listopada.
Dostęp do szkolenia jest bezterminowy.

Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo w wydarzeniu, będziesz miała możliwość zadania pytań pisemnie przed lub po spotkaniu.

SZKOLENIE i Q&A: Jak okazać bezwarunkową miłość i akceptację swojemu dziecku, by nie szukało jej w przypadkowym seksie i używkach?

Szkolenie odbędzie się 4 grudnia 2023 r. godzina 20:00.
Nagranie szkolenia będzie na platformie dostępne 6 grudnia.
Dostęp do szkolenia jest bezterminowy.

Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo w wydarzeniu, będziesz miała możliwość zadania pytań pisemnie przed lub po spotkaniu.

MaMO! czas dla CIEBIE!

Myślisz sobie…wszystko to prawda, ale kiedy ja mam na to znaleźć czas?

Droga Mamo! Wiemy, że czas to wyzwanie, dlatego do 3 szkoleń z terapeutą dostaniesz jako BONUS rewelacyjny kurs, który pomógł już setką osób uporządkować swój czas. 7 dni, 7 krótkich lekcji, które uporządkują Twoje spojrzenie na czas i w skuteczny sposób pomogą Ci posegregować Twoje zadania.

Wiemy co jest potrzebne każdej mamie! Odzyskasz czas nie tylko na zdobywanie wiedzy, żeby wspierać swoje dziecko, ale też na swój odpoczynek czy realizowanie pasji.

Ty inwestujesz w Szkolenia, a my dajemy Ci PREZENT, który pozwoli Ci lepiej funkcjonować każdego dnia!

BONUS

Kurs online: W 7 dni do celu

Pomoże uporządkować życie rodzinne każdej mamie!

Wybierz cel, a ja w 7 dni pokażę Ci drogę, jak go osiągnąć! Zapraszam Cię do wspaniałej przygody.

Spotkałam setki osób na swoje drodze, które pytają: Jak żyć według Planu? Ten Kurs jest zbiorem odpowiedzi na wiele doświadczeń, pytań i wątpliwości ludzi takich jak Ty – mających wizję, ale nie mających narzędzi i umiejętności do jej realizacji. W tym Kursie zbieram wiedzę oraz daję praktyczne metody, które pomogły wielu osobom. Pomogą również Tobie!

Co nowego poznasz W tym kursie:

7 lekcji na 7 dni: zdobędziesz wiedzę z zakresu praktycznego planowania

Jak osiągać swoje cele?

Różne metody planowania i auto-przywództwa

Praktyczne wskazówki i propozycje, jak osiągnąć spokój w życiu dzięki efektywnemu planowaniu

Jak zerwać z postanowieniami noworocznymi, a rzeczywiście planować swoje życie?

Dołącz do społeczności kobiet, które chcą brać sprawy w swoje ręce! Nie pozwól, aby to przypadek rządził Twoim czasem.

Ściskam mocno za Ciebie kciuki! Do zobaczenia.

książka

dr Carol Razza “Potrzebuję rodziców”

Poznaj niesamowite rady terapeuty rodzinnego

Czego potrzebuje nastolatek?

Książka, która nie jest tylko poradnikiem, ale daje realne rozwiązania i odpowiedzi na pytania nurtujące niejednego rodzica. Każdy rozdział prezentuje podejście do problemu zarówno ze strony nastolatków (ich komentarze i opinie), jak również psychologa z 20-letnim doświadczeniem w terapii rodzin – dr Carol Razzy. Dzieli się ona z rodzicami opinią na temat wielu życiowych kwestii, takich jak wspólne rozmowy, dyscyplina, zaufanie, wyznaczanie granic, wzajemna miłość i wiele innych.

Dostaniesz wiedzę z różnych obszarów psychologii rodziny:

Jak budować rytuały rodzinne?

Czy dyscyplina jest ważna i jak egzekwować ją w domu?

Pielęgnacja akceptacji i zrozumienia w rodzinie.

Stań się rodzicem, który jest autorytetem dla swojego dziecka.

Rozmawiaj i spędzaj czas ze swoim dzieckiem.

Dołącz do nas!

dbaj o swoje dziecko z radością i Spokojem!

Super oferta z bonusami – tylko do soboty!

SUPER CENA!

Szkolenia Rodzicielskie
z Terapeutą

171 zł wartość: 519 zł

119 zł

Szkolenie

Jak tworzyć relację i wspierać swoje dziecko we właściwy sposób, aby osiągnęło sukces w życiu rodzinnym i zawodowym w dorosłym życiu?

szkolenie

Jak mówić do swojego nastoletniego dziecka, aby Cię słuchało. Jak słuchać, żeby ono czuło się wysłuchane?

szkolenie

Jak okazać bezwarunkową miłość i akceptację swojemu dziecku, by nie szukało jej w przypadkowym seksie i używkach?

BONUS

Kurs online: w 7 dni do celu

BONUS

3 spotkania na żywo Q&A – odpowiada terapeuta TSR Anna Saj
-> 13 listopada 2023, godzina 20:00
-> 20 listopada 2023, godzina 20:00
-> 4 grudnia 2023, godzina 20:00

Książka + Szkolenia

“Potrzebuję rodziców” dr Carrol Razza

+

Szkolenia Rodzicielskie
z Terapeutą

248 zł wartość: 555 zł

119 zł

Książka Potrzebuję rodziców

Wysyłka GRATIS

Szkolenie

Jak tworzyć relację i wspierać swoje dziecko we właściwy sposób, aby osiągnęło sukces w życiu rodzinnym i zawodowym w dorosłym życiu?

szkolenie

Jak mówić do swojego nastoletniego dziecka, aby Cię słuchało. Jak słuchać, żeby ono czuło się wysłuchane?

szkolenie

Jak okazać bezwarunkową miłość i akceptację swojemu dziecku, by nie szukało jej w przypadkowym seksie i używkach?

BONUS

Kurs online: w 7 dni do celu

BONUS

3 spotkania na żywo Q&A – odpowiada terapeuta TSR Anna Saj
-> 13 listopada 2023, godzina 20:00
-> 20 listopada 2023, godzina 20:00
-> 4 grudnia 2023, godzina 20:00