Stacjonarne Warsztaty

PROROCZE

USŁYSZEĆ • ZROZUMIEĆ • UWOLNIĆ

Wyobraź sobie, że:
Słyszysz Boży głos w każdych okolicznościach.
Rozumiesz, co Bóg chce powiedzieć.
Potrafisz przekazać usłyszane na modlitwie słowo lub obraz w zrozumiały sposób.
Rozeznajesz, czy dana myśl pochodzi od Boga.
Nie lękasz się przekazywać ludziom słowa proroczego.
Zawsze i wszędzie jesteś gotowy udzielić drugiemu człowiekowi słów, które budują, pocieszają i wzmacniają.
Te wyobrażenia mogą stać się Twoją rzeczywistością.

Podczas Warsztatów Proroczych, pomogę Ci przejść tę drogę.

Będziemy razem zagłębiać się w Boże Słowo. Przekonasz się, że każdy może usłyszeć głos Boga. Poznasz elementy sztuki proroczej, śpiewu proroczego oraz ruchu i tańca. Nauczę Cię, jak interpretować usłyszane słowo, obraz lub myśl. Dowiesz się, jak odróżnić Boży głos od Twoich wyobrażeń.

Podczas spotkania będziemy pracować metodą warsztatową. Liczba miejsc jest ograniczona, gdyż jest to związane z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.Przed zajęciami każdy uczestnik dostanie do wypełnienia ankietę oraz wstępne treści do przyswojenia.

Jeszcze kilkanaście lat temu byłam osobą, która nie prorokowała, a dzisiaj piszę na ten temat pracę doktorską i uczę innych, jak usłyszeć Boga, “bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom”. (Am 3,7)

Jak to działa

Warsztaty, jak sama nazwa wskazuje, będą opierać się o praktykowanie nabytej wiedzy i ćwiczeniach. Oznacza to, że jestem uważna na Twoje potrzeby jako uczestnika. Dzięki wcześniej wypełnionej ankiecie, będę mogła przygotować konkretne narzędzia, aby wspierać Cię i towarzyszyć Ci na drodze słyszenia Bożego głosu, tak abyś był w pełni wyposażony do wdrożenia w codzienne życie nabytych umiejętności.

O mnie

Edyda Brzezińska

Z wykształcenia i pasji teolog. W przymierzu z Instytutem Ewangelizacji Świata ICPE od 2014.

W projekcie Szkoła Ducha – Chrześcijański e-learning, prowadzi zajęcia z daru prorokowania. Ten temat zgłębiała w ramach swoich studiów magisterskich, broniąc pracę na temat: “Dar proroczy w nurcie neocharyzmatycznym”. Po czym uzyskała Licencjat Kościelny na Wydziale Ekumenicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie kontynuuje obecnie studia, pisząc swoją dysertację doktorską: “Dar proroctwa w nauczaniu wybranych mówców nurtu charyzmatycznego kościołów i wspólnot chrześcijańskich”.

Jest częścią zespołu dr Anny Saj, gdzie zainicjowała Stacjonarne Kursy Przemiany Myślenia oraz Wieczory Metamorfozy. Jest wsparciem merytorycznym, pomaga uczestnikom i służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Koordynuje wydarzenia Stowarzyszenia Kobiet Katolickich Magnificat w Polsce. Kocha malować, gotować i chodzić po górach, a w wolnym czasie zdobywa nową umiejętność – grę na skrzypcach.

Jeśli chcesz:

Usłyszeć Boży głos

na wiele różnych sposobów

Zrozumieć,

to co Bóg mówi do Ciebie i innych

MIEĆ Boży WPŁYW

na swoje otoczenie

UCZYĆ SIĘ

w małej grupie

Odkryć nowe

umiejętności, które drzemią w Tobie

spędzić czas

w Atmosferze Nieba

Zapisz się teraz na jeden ze Stacjonarnych WARSZTATÓW PROROCZYCH.

WARSZTATY PROROCZE

ZOBACZ CO DLA CIEBIE MAM:

Merytoryczne WYKŁADy

Które dostaniesz przed warsztatami w formie nagranych lekcji

Ćwiczenia praktyczne

które pozwolą Ci na różne sposoby słuchać i uwalniać słowo od Boga

zadania w grupie

Dostaniesz niejedno słowo prorocze oraz będziesz słowo prorocze przekazywać innym

Materiały warsztatowe

oraz inne niespodzianki tylko dla uczestników

Kawiarenka

Kawa, herbata, woda oraz przekąski w cenie oraz bezcenny czas nawiązywania relacji między uczestnikami

obiad

dodatkowo płatny; zamówienie podczas zapisów

PLAN WARSZTATÓW

SOBOTA

NIEDZIELA

MIEJSCE SPOTKANIA

Lublin, ul. Fabryczna 2, Centrum Handlowe Gala, piętro III

“Chciałbym, żebyście wszyscy mówili językami, jeszcze bardziej jednak pragnąłbym, żebyście prorokowali.”

1 Kor 14,5

Wybierz swój termin i działaj!

WARSZATY PROROCZE w lublinie

20 –21 lipca 2024

347 zł

590 zł

Zostało wolnych miejsc: 18
(grupa warsztatowa będzie liczyć max 25 osób)

OBIAD dla chętnych dodatkowo płatny.

Dostaniesz możliwość spróbowania różnych technik artystycznych poprzez które uwolnisz Słowo. UWAGA!! Dla wszystkich uczestników przewidziane są różne formaty brystoli i zabezpieczone są wszystkie materiały plastyczne, jednak jeśli chcesz, abyśmy zamówili Ci podobrazie (płótno) w rozmiarze 60 x 80 zaznacz to przy rejestracji – jest to dodatkowo płatne.

Warsztaty Prorocze w LUBLINIE

27 – 28 lipca 2024

347 zł

zostało wolnych miejsc: 19
(grupa warsztatowa będzie liczyć max 25 osób)

OBIAD dla chętnych dodatkowo płatny.

Dostaniesz możliwość spróbowania różnych technik artystycznych poprzez które uwolnisz Słowo. UWAGA!! Dla wszystkich uczestników przewidziane są różne formaty brystoli i zabezpieczone są wszystkie materiały plastyczne, jednak jeśli chcesz, abyśmy zamówili Ci podobrazie (płótno) w rozmiarze 60 x 80 zaznacz to przy rejestracji – jest to dodatkowo płatne.

Masz pytania? Dzwoń w godzinach 9:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

Edyta Brzezińska tel. +48 501 302 202

FAQ

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! Przy przesyłaniu pieniędzy musisz nadać tytuł przelewu dokładnie taki sam jak na tej stronie – inaczej pieniądze nie dotrą do odbiorcy i zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu kilku dni. Zwróć uwagę, które znaki są cyframi, a które literami. Prawidłowy tytuł przelewu to: P24 - XYX - XYX - XYX (Gdzie X to litera, a Y to cyfra). Jeżeli chcesz zapłacić w placówce banku lub na poczcie, możesz pobrać i wydrukować druk do płatności klikając ikonę drukarki przy numerze konta.

Tak, istnieją trzy możliwości.

  1. Raty w Mbanku lub Alior Banku – w zamówieniu wybierz "płacę z Przelewy24" a w momencie wyboru płatności, kliknij “raty” – w tym miejscu możesz złożyć wniosek.
  2. Płatność odroczona do 53 dni bez żadnych kosztów, z możliwością rozłożenia płatności na raty – w tym celu wybierz metodę płatności P24Now.
  3. Skontaktuj się z nami (dziendobry@szkoladucha.pl), możemy takie raty zasymulować ręcznie 😉

Szczegółowe informacje o płatnościach ratalnych i odroczonych możesz znaleźć klikając tutaj: P24Now  E-Raty (mBank lub Alior Bank).

Z zagranicy możesz dokonać płatności tylko przez PayPal. Powinien on być dostępny jako jedna z metod płatności w Przelewy24. Jeżeli jej tam nie ma – po przekierowaniu na stronę płatności zamknij okienko przeglądarki i sprawdź maila – w ciągu kilku minut powinien dotrzeć do Ciebie email z potwierdzeniem rejestracji. Po prostu odpisz na niego z informacją, że chcesz zapłacić PayPal-em. Nasz zespół w odpowiedzi wyśle Ci informację jak to zrobić.

Nie ma możliwości zapłacenia kartą kredytową bezpośrednio, lecz możesz ją podpiąć do konta PayPal i zapłacić za pośrednictwem PayPal.

Dostęp do zakupionych materiałów dostajesz bezterminowo.