Media o nas

Deon.pl
Tygodnik Niedziela

WeekendowaWieczór Metamorfozy Umysłu | Samoświadomość

Kolejny z cyklu Wieczór Metamorfozy przed nami! ŚWIADOME ŻYCIE — to temat, którego nie można ominąć, jeśli chcesz stać się człowiekiem żyjącym zgodnie z planem i mającym wysoką samoocenę. To jeden z filarów osiągania celów i stawania się szczęśliwym człowiekiem.

Chyba każdy czasami miał wrażenie, że dzień „uciekł mu przez palce”, albo próbowałeś zrelacjonować kilka ostatnich godzin, mając w głowie tylko mało szczegółowe obrazy, prawie tak jakbyś próbował opowiedzieć sen, z którego co dopiero się obudziłeś.

Czy takiego chcesz życia dla siebie?

Jeśli chcesz czerpać z życia „pełnymi garściami”, to wyłącz autopilota i weź ster swojego życia w swoje ręce!

Zapraszam Cię do:

• aktywowania swojego życia,
  • włączenia inteligencji,
  • życia prawdą, a nie interpretacjami,
  • otwartość na nowe,
  • poznanie nie tylko tego, co zewnętrzne, ale wejście w to, co wewnątrz Ciebie,
  • uświadomienia sobie swoich wartości i ich źródeł.
Więcej o Szkołach +

Inspirujący Goście

Posługa dla dzieci | Uwielbienie

Szczegółowe Informacje

[Kiedy?]

9 lipca 2020

[GDZIE?]

Twój dom! Miejsce, które sprzyja skupieniu (wskazane dobre łącze do internetu).

[Koszt]

Dzieci od 0 zł
Dorośli od 55 40

[Posiłek]

Przygotuj sobie coś dobrego do picia, tak żeby podkreślić wyjątkowość tego czasu, który jest zaplanowany z myślą o Tobie.

[Dzieci]

Rodzice przyjdźcie z dziećmi.

[Nocleg]

AktualnyPlan

[ŚRODA]

18:45 Rejestracja
19:00 Przywitanie
19:10 Wykład połączony z ćwiczeniami
20:10 Czas Pytań i Odpowiedzi
20:30 Zakończenie

* Ze względu na formułę kursu, czas trwania poszczególnych sesji może się przedłużyć.

* Ze względu na formułę Weekendowej Szkoły, czas trwania poszczególnych sesji może się przedłużyć do 30 minut. Więcej o tym co się będzie działo można przeczytać tutaj.

Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska
Dom Zakonny Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego
Magnificat

Patronat

Instytut Ekumeniczny KUL

Zapisz się już dziś!

Zbierz 10 osób, a dostaniesz 10% zniżki.**

* Zniżka dla dzieci (czytaj) | Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska (czytaj)?

** Zniżka od 2 progu cenowego.

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

do 11 stycznia

• 120 zł – do 24 stycznia
  • 130 zł – do 10 lutego

Dlaczego opłata za uczestnictwo jest taka niska?

Założenie jest proste: cena nie może być blokadą w Twoim rozwoju duchowym. Zapisując się na wydarzenie, płacisz ok. 1/3 sumy realnych kosztów. Pamiętaj, że Weekendowa Szkoła jest wydarzeniem dla kilkuset, a nie kilku tysięcy osób, a mimo to koszty organizacyjne nie są dużo niższe.

Zachęcamy, by być przygotowanym na dobrowolną ofiarę finansową podczas wydarzenia. W ten sposób możesz pokryć koszty, na które składają się m.in.:

1. Dzieci poniżej 3 roku życia uczestniczą za darmo, lecz nie mają zapewnionego krzesła na sali. Dla tych dzieci nie będą organizowane osobne zajęcia podczas trwania nauczań.
  2. Rodzice za własne dzieci, które ukończyły 3 rok życia płacą połowę kwoty, za dzieci, które ukończyły 10 lat, płacą 3/4 kwoty.
Polityka Prywatności © 2018 Projekt Rhema Lublin. Wszelkie prawa zastrzeżone.