Media o nas

TVP1
Gość Niedzielny
Republika
Radio Maryja
Opoka.org.pl
Deon.pl
Tygodnik Niedziela

Kim będziesz za 10 lat?

Jakie będzie Twoje życie? Co po sobie pozostawisz?

Znalazłeś się na tej stronie nie przez przypadek. Wykorzystaj to! Przeznacz ten czas na swój rozwój. Chcę Ci towarzyszyć w pracy nad sobą. Dlaczego? Ponieważ wierzę, że jesteś wyjątkowy. Masz w sobie Moc bez granic. Wiesz, co ją uwalnia? Twoje Tak!

Nie ma ludzi słabych, są tylko źle zaplanowane działania.

Wiem, że czasami potrzebne są wskazówki, impuls, towarzysz w drodze, motywator, trener. Ktoś, kto odpowie na Twoje pytania. Dzięki swoim doświadczeniom i temu, przez co sama przeszłam, wiem, że wszystko jest możliwe. Uśmiechasz się teraz i myślisz sobie: Co ona tam wie... moje marzenia wciąż pozostają tylko marzeniami. Cóż, cieszę się ogromnie, że jesteś na tej stronie. Chcę Ci powiedzieć, że każde Twoje marzenie jest warte tyle ile czasu i wysiłku dla niego poświecisz.

Pokażę Ci drogę, którą razem przejdziemy dzięki Kursowi 777

Zanim podejmiesz decyzję, czy przejść ze mną ten kurs, chciałabym, żebyś poznał moją historię. Historię Anny – najszczęśliwszej żony i matki, bizneswoman z 30-letnim doświadczeniem, lidera, doktora nauk teologicznych, mentora i trenera. Historię dziewczyny, która zakochała się w Jacku. Historię lwicy, która walczyła o swoje życie w szpitalu, przeszła przez stratę pierwszej wnuczki, patrzyła, jak jej syn przechodzi przez nowotwór złośliwy, podniosła się, kiedy jej firma zbankrutowała. Historię wojowniczki, która nie raz upadała i podnosiła się, walcząc o to, co w życiu najważniejsze.

Dlaczego warto?

Zdobędziesz wiedzę.
Wcielisz ją w życie.
Doświadczysz zmiany.

Wykorzystaj wiedzę w praktycznym działaniu! Zaangażowanie umysłu i ciała w proces wdrażania wiedzy, który odbywa się podczas ćwiczeń, spowoduje, że treści kursu staną się częścią Twojego codziennego życia.

Praktykowanie proponowanych przeze mnie ćwiczeń daje Ci gwarancję zmiany. Wiedza jest ważna, to fundament, podstawa, ale balans między praktyką i teorią pozwoli Ci doświadczyć realnych postępów. Jestem z Tobą! Wspieram swoją modlitwą każdego, kto przechodzi przez Kurs 777.Anna SajCzego możesz się spodziewać?

7

Żelaznych zasad

Będą Cię wspierać na drodze do zmiany.

7

Wartościowych lekcji

Lekcje będą dla Ciebie motorem do pracy nad sobą.

7

Ćwiczeń

Ćwiczenia pomogą Ci zadbać o swoje fundamenty – poczucie własnej wartości.

7

Medytacji

Medytacje każdego dnia zmotywują Cię i nakarmią dobrym słowem.

7

Narzędzi

Dzięki nim dowiesz się więcej o sobie, zyskasz pewność siebie i nauczysz się tego, jak skutecznie wprowadzać zmiany.

7

Tygodni

W tym czasie skierujesz swoje życie na właściwy tor.

Image

Image

Jaka jest

Struktura kursu?

 1. Wykłady
  Kurs 777 zawiera siedem lekcji. Każda z nich dotyczy siedmiu praktycznych tematów. Otwórz się na treści zawarte w kursie, staraj się o to, aby być skupionym i uważnym przez cały czas przechodzenia przez Kurs 777.

  Nie zadawalaj się przelotnym przesłuchaniem lekcji. Zatrzymaj się nad każdą treścią.

 2. Ćwiczenia
  Każdy temat zgłębisz i zaaplikujesz dla siebie, wykonując odpowiednio dobrane ćwiczenie. Zdecyduj, kiedy je zrobisz. To ważne, żebyś miał na to zaplanowany czas.

 3. Medytacje
  Codzienna praca nad tematem będzie dla Ciebie okazją do głębokiego wglądu w siebie. Da Ci to możliwość poznania obszarów, które wymagają zmiany. Abyś mógł doświadczyć zmiany, nie tylko na poziomie poznawczym, przygotowałam dla Ciebie medytację, która Cię wzmocni, doda Ci odwagi. Otrzymasz dawkę motywacji i zachęty, aby zmierzać do celu. Pracuj każdego dnia.

 4. Webinary
  w trakcie Kursu 777 odbędą się webinary, które będą przeznaczone wyłącznie dla uczestników kursu. Podczas nich dr Anna Saj – autorka Kursu 777 wraz z zespołem, będzie odpowiadać na Twoje pytania. Te (około godzinne) spotkania na żywo będą również dostępne dla tych, którzy nie mogli w nich uczestniczyć na żywo.

 5. Tajna grupa dla kursantów
  Kurs przechodzimy razem. W poniedziałek każdy dostaje maila z kolejną lekcją i razem wprowadzamy rewolucję. Dlatego dostaniesz dostęp do tajnej grupy na Facebooku tylko dla osób, które uczestniczą w Kursie. Możemy się tam wzajemnie wspierać, dzielić osiągnięciami i inspirować do jeszcze skuteczniejszej zmiany!

Ile czasu zajmie mi Kurs 777?

Poświęć 8 tygodni na to, aby przejść Kurs 777.

 

1 miesiąc

2 miesiąc

Tydzień 1

Lekcja 0

Lekcja 4

Tydzień 2

Lekcja 1

Lekcja 5

Tydzień 3

Lekcja 2

Lekcja 6

Tydzień 4

Lekcja 3
+ webinar

Lekcja 7
+ webinar

Lekcja

1. dwa filmy wideo:
 • lekcja tematyczna, zaplanuj czas na jej wysłuchanie, wysłuchaj ją z uwagą, jeśli chcesz, zrób notatki, jeśli nie – nie martw się, otrzymasz notatkę wizualną.
 • instrukcja do pracy własnej. Dowiesz się, jak przejść przez ćwiczenie.
2. otrzymasz również:
 • materiały PDF do ćwiczeń. Możesz je wydrukować, aby na nich pracować.
 • Notatkę wizualną do wydrukowania, która pomoże Ci mieć zawsze pod ręką dostęp do treści z lekcji w ciągu całego tygodnia.
 • Plik z nagraniem codziennej medytacji. Warto poświęcić na nią przynajmniej 7 minut dziennie.

Webinar

 • Spotkanie na żywo – to rewolucyjne rozwiązanie, które wprowadziliśmy z myślą o tym, aby odpowiadać na Twoje potrzeby, pytania i wątpliwości, które zrodzą się w trakcie przechodzenia przez Kurs 777. Dzięki temu każdy uczestnik może być w bezpośrednim kontakcie z dr Anną Saj.
 • Dodatkowa wiedza – każde kolejne nagranie to dodatkowa wiedza, która odpowiada na Twoje potrzeby.
 • Pytania możesz wysyłać na bieżąco, w tym momencie, kiedy przerabiasz lekcję, żeby upewnić się, że uzyskasz na nie odpowiedź.
 • Nagranie webinaru zostanie wysłane dla każdego uczestnika Kursu 777.


Zapisz się →

Image

Image

Tematy lekcji Kursu 777

1

Jesteś cudem! Nie problemem!

2

Weź odpowiedzialność za swoje życie. Przejmij inicjatywę!

3

Akceptacja siebie – bramą do Twojego rozwoju

4

Rozpraw się z przeszłością i buduj swoją przyszłość

5

Czym są przekonania? Jaki mają wpływ na twoje życie?

6

Jak wykorzystać swoją podświadomość do osiągania celów

7

7 rzeczy, które warto robić do końca życia!

Przeczytaj świadectwaludzi, którzy korzystali z Kursu 777

Kurs przed premierą był dostępny tylko dla moich patronów na patronite.pl.
Oto kilka ich recenzji.

Autor kursu

dr Anna Saj

dr Anna Saj

Lider | INSTYTUT ICPE

Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha.

Uwielbia inspirować, wzmacniać i motywować innych. Wierzy, że Bóg ma plan dla każdego człowieka i pomaganie ludziom w jego odkryciu jest jej misją.

Ma ogromne doświadczenie i wiedzę – ciągle się uczy i zdobywa nowe dziedziny wiedzy. Lubi wyzwania.

Jest mentorem i trenerem dla wielu, jest coachem i liderem międzynarodowych organizacji chrześcijańskich.

Odniosła sukces w biznesie

Biznes prowadzi od 1990 roku. Zarządzając zespołami ludzkimi w biznesie, doskonaliła swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie.

Jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie ukończyła studia doktoranckie w dziedzinie teologii ekumenicznej. Pasjonuje ją dialog i porozumienie bez przemocy. Chce widzieć znikające bariery między ludźmi na poziomie międzynarodowym.

Przez 20 lat współpracuję z amerykańską organizacją zrzeszającą kobiety katolickie. Buduje i odpowiada za rozwój jej sieci na terenie Polski.

Zbudowała bardzo efektywny zespół ewangelizacyjny, który w Polsce jest znany, jako projekt Armia Dzieci.

Od lat wspiera innych w wykorzystaniu ich potencjału

Najczęściej prowadzi ludzi w ich mentalnym rozwoju. Pomaga wydobyć ich ogromny potencjał, odkryć mocne strony oraz uwalniać wewnętrzne zasoby.

Z myślą o tych, którzy zdecydowali się na zmiany i chcą żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem, napisała kursoksiążkę Metamorfoza Umysłu – Kurs Przemiany Myślenia.

Chce każdego dnia inspirować ludzi do głębokiego życia, dlatego prowadzi swój dzienny blog na Facebooku, pisząc z myślą o tych, którzy potrzebują dobrego słowa zachęty i zbudowania. Szkoli i trenuje ludzi, organizując kursy o różnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym.

Zespół kursu

Edyta Brzezińska

Edyta Brzezińska

Lider Instytut ICPE i Magnificat

Z wykształcenia i pasji teolog. Od 7 lat pracuje w agencji reklamowej jako projekt manager. Specjalizuje się w social mediach. Jest odpowiedzialna za BTL. Zainicjowała Stacjonarne Kursy Przemiany Myślenia. Jest koordynatorem wydarzeń Instytutu ICPE. Jest wsparciem merytorycznym, pomaga uczestnikom i służy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Łukasz Sawa

Lider | Instytut ICPE

Architekt, właściciel firmy Rhema Architekci. Oprócz architektury obszarem jego zainteresowań oraz pracy zawodowej jest również produkcja i montaż filmów, w tym reklamowych. Ma żonę i dwie wspaniałe córki. W Kursie 777 odpowiedzialny jest za produkcję materiałów filmowych i realizację webinarów.

Anna Saj

Lider | Instytut ICPE i Magnificat

Pełnoetatowy architekt. Od siedmiu lat zajmuje się również zawodowo grafiką komputerową, tworząc identyfikacje wizualne marki oraz kampanii reklamowych. Jest graphic facilitatorem i graphic recorderem. Projektowała książkę Metamorfoza Umysłu. W Kursie 777 przygotowała całą stronę wizualną. Jest autorką prezentacji i map myśli.

Kurs dostępny tylko do najbliższej niedzieli!

Dlaczego tak? Ponieważ kurs będziemy przechodzić razem przez najbliższe 7 tygodni. W ramach kursu będzie również dostęp do zamkniętej grupy tylko dla kursantów, na której ja i mój zespół chcemy być z tobą w kontakcie i widzieć jak dobrze Ci idzie.

Będzie to zajmowało nam bardzo dużo czasu, skupienia i energii, dlatego podjęłam decyzję, że dołączyć do kursu można tylko i wyłącznie do niedzieli do 23:59. 

Nie zwlekaj, dołącz do kursu już teraz!