Zamykające się drzwi pociągu złamały mi rękę. Po modlitwie zostałam natychmiast uzdrowiona!

W grudniu 2014 dostałam w prezencie płyty z nauczaniem Marii Vadii z Weekendowych Szkół ICPE. Dlatego, kiedy dowiedziałam się, że w Warszawie odbędzie się Weekendowa Szkoła ICPE — Szkoła Ducha Świętego, na której jednym z mówców będzie Maria Vadia, postanowiłam pojechać z całą rodziną.

W czasie podróży na rekolekcje miałam niefortunny wypadek. Zamykające się drzwi pociągu złamały mi rękę w nadgarstku. Miałam do wyboru albo Szkoła, albo szpital. Ja jednak podjęłam decyzję, że skoro jadę na spotkanie z Jezusem, to niech mnie uleczy. Ból wytrzymam, ewentualnie pod koniec pierwszego dnia wydarzenia pojedziemy do szpitala.

Do końca wierzyłam, że Bóg zajmie się moją ręką i tak też się stało. Około godziny 17 był czas na posiłek. Jako że na salę weszłam jako ostatnia, już wszystkie miejsca były pozajmowane. Okazało się, że jest jednak jedno wolne miejsce naprzeciwko Pani Marii, więc tam usiadłam.

Przy stole nie dało się ukryć, że miałam ogromne trudności, co zauważyła Maria Vadia i przez tłumaczkę zapytała o to, co się stało z moją ręką. Opowiedziałam wtedy historię mojej podróży do Warszawy. Kiedy skończyłam, Maria i tłumaczka pomodliły się za rękę. Gdy się modliły, poczułam zimny okład na mojej ręce, a pulsowanie i ból znikł. Ręka przestała być spuchnięta. Została całkowicie uzdrowiona!

Tekst zredagowany
Źródło: https://www.facebook.com/notes/armia-dzieci-the-army-of-kids/1186883738029296/

Warszawa

Barbara | Szkoła Ducha Świętego 2015