Akademia Metamorfozy Umysłu

DOŁĄCZ
DO KURSU

DOŁĄCZ DO akademii

Akademia Metamorfozy Umysłu

DOŁĄCZ DO programu rozwoju osobistego

Co to jest?

Akademia Metamorfozy Umysłu to miejsce Twojego osobistego rozwoju. Dołączasz do mentorskiego programu dr Anny Saj, gdzie zdobywasz wiedzę, zmieniasz swoje przekonania i trenujesz swoje umiejętności.

W programie Akademii:

#1 Filary Poczucia Własnej Wartości →

#2 Filary Szczęśliwego Życia →

#3 Filary Dobrej Komunikacji →

#4 Filary Skutecznego Zarządzania →

#4 Filary Regulacji Emocjonalnej →

JAK TO WYGLĄDA

Cała Akademia wraz ze zjazdami odbywa się online.

#1, #2, #3 #4 i #5 Filar dostępne są w formie kursów online. Po wykupieniu kursu masz dostęp od razu do całości.

Wrzesień – październik 2023 odbędą się 3 dodatkowe spotkania w ramach #4 filaru

KIEDY SIĘ ODBYWA?

#4 Filar to 3 miesięczny cykl pracy nad skutecznym zarządzaniem.

Webinary na zoomie odbywają się:
11 maja, 1 czerwca, 6 lipca, 3 sierpnia 2022
godzina: 20:00 – 21:30
Nagranie trafia na platformę Akademii.

Materiały do pracy własnej na każdy kolejny miesiąc zostają udostępnione na Twojej platformie szkoleniowej w dniu Webinaru.

Misja Akademii

ZACZNIJ ŻYĆ WEDŁUG SWOJEGO POTENCJAŁU

Misją Akademii Metamorfozy Umysłu jest budzenie ludzi do życia zgodnego z ich potencjałem. Każdy z nas jest unikalny i ma unikalną misję do wykonania w swoim życiu. Chcemy, aby wyszło na jaw to, kim tak naprawdę jesteśmy.

Dlatego wyposażamy w potrzebną wiedzę i umiejętności, kładąc mocny i stabilny fundament rozwoju osobistego. Wierzymy, że wielka zmiana w społeczeństwie zaczyna się od zmiany pojedynczego człowieka. Chcemy tworzyć nową kulturę życia, opartego na wzajemnej miłości, szacunku i wyrozumiałości.

szczęśliwe życie to nie mit!

Akademia Metamorfozy jest ukierunkowana na podniesienie jakości życia. Celem jest codziennie doświadczać wewnętrznego spokoju, poczucia równowagi, radości i entuzjazmu – bez znaczenia na okoliczności. Jeżeli to osiągniemy, możemy pozytywnie wpłynąć na nasze środowisko i być zmianą, której świat potrzebuje.

Definicja szczęśliwego życia jest inna dla każdego. Patrząc na ludzi szczęśliwych, zauważamy jednak, że posiadają zestaw umiejętności, które pomogły im osiągnąć sukces. Filary Poczucia Własnej Wartości i Filary Szczęśliwego Życia pokazują jak te umiejętności nabyć, kładąc fundament, na którym możesz zbudować szczęśliwe życie.

Dołącz do Akademii

Z MYŚLĄ O TOBIE!

Jesteś wyjątkowy! Twoje marzenia i pragnienia są na wyciągnięcie ręki. Jeżeli czegoś chcesz – możesz to osiągnąć. W Akademii Metamorfozy Umysłu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, potrzebne do osiągania celów i realizacji marzeń

Dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci uporządkować swoje życie, odkryć swoje mocne strony i zasoby, które masz w sobie. Nauczysz się jak w trudnych warunkach utrzymać swój cel przed oczami i dogadać się wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe.

Zmień swoje życie dzięki zmianie swojego myślenia. Prawidłowo ukształtowana mentalność jest jedną z najpotężniejszych sił, które posiadasz w swoim arsenale. Zacznij już dziś i dołącz do grona ludzi, którzy wykorzystują swój pełny potencjał.

Jak wyglądają Spotkania?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

WIEDZA
I ĆWICZENIA

Akademia to mentorski program, który składa się z merytorycznych wykładów, materiałów szkoleniowych do pracy własnej oraz grupowych spotkań mentorsko-coachingowych. Raz w miesiącu spotkamy się na żywo poprzez platformę zoom. Zostajesz wyposażony w wiedzę, ale postęp zależy tylko od Ciebie!

JEST PYTANIE?
MASZ ODPOWIEDŹ!

Na spotkaniach będzie czas na pytania i odpowiedzi. Pytania zadawane są w czasie spotkań na żywo, na wszystkie usłyszysz odpowiedź. To sposób na to, żeby odpowiedzieć na Twoje indywidualne potrzeby. Przekonasz się, że w procesie zmian nie jesteś osamotniony. To bardzo poszerza perspektywę.

CZAS REAKCJI
CZAS RELACJI

Każde spotkanie kończymy częścią nieoficjalną. Zostajemy dłużej, żeby zapytać Was jak się macie i cieszyć się Waszymi postępami. To nasza ulubiona część Akademii! Pracujemy w zespole, więc czasami dzielimy się na grupy. Możesz powiedzieć o tym, co było dla Ciebie ważne i uzyskać informację zwrotną.

MATERIAŁY
POSPOTKANIOWE

Masz dostęp do platformy, gdzie znajdują się wszystkie materiały. Możesz w każdej chwili wrócić do treści, korzystać z nich w dowolnej chwili. Dzięki temu rozwiązaniu mogą z Akademii skorzystać np. mamy lub osoby, które mieszkają w innej strefie czasowej. A co jeśli czegoś nie zrozumiesz? Na platformie, pod każdym webinarem jest link do formularza, aby zadać pytanie.

Rozpocznij wspaniały proces przemiany myślenia, odkrywaj czym jest obfitość życia, którą Bóg ma dla Ciebie, byś się nią rozkoszował i zachwycił.

Zamów

To coś więcej niż planer! Ta książka przeprowadzi Cię dzień po dniu, miesiąc po miesiącu od marzeń do ich realizacji.

zamów planer

#5 Filary Regulacji Emocjonalnej

Współpracuj ze swoimi emocjami

WprowadzenieEmocje… do czego mi służą? Czyli kilka słów o Filarach Regulacji Emocjonalnej

Dostępny od razu

Zoom na żywo + nagranie

Witaj na kursie Filary Regulacji Emocjonalnej! Bardzo cieszę się, że tu jesteś i że pragniesz rozwijać się razem ze mną.

Czego dowiesz się na tym kursie?

Jakie jest 5 najważniejszych umiejętności życia emocjonalnego?

Jak rozumieć emocje i to jak na nas wpływają?

Co zrobić, żeby emocje nas wspierały i pomagały nam w prowadzeniu szczęśliwego życia?

Czym jest regulacja emocjonalna i jak się tego nauczyć?

Jak wyjść z roli ofiary i wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie?

Wierzę, że przejście przez ten kurs będzie kolejnym kamieniem milowym na Twojej drodze wewnętrznej przemiany. Niech te treści będą dla Ciebie kolejnym krokiem do uwolnienia potencjału, jaki w Tobie drzemie.

dołącz do akademii

Wykład 0Podróż w głąb siebie: wydobądź pełen potencjał kursu

Dostępny od razu

Jak najlepiej przeżyć ten kurs i wydobyć z niego 100 % dla siebie? Efektywne korzystanie z narzędzi rozwoju osobistego rządzi się pewnymi prawami, które warto poznać, by mieć poczucie owocnej pracy nad sobą.

Na tym wykładzie poznasz:

5 fundamentalnych zasad związanych z rozwojem osobistym

Praktyczne wskazówki, by zaakceptować trudności w rozwoju osobistym

Powody, dla których rozwój osobisty bez akceptacji emocji nie działa

Umiejętność obserwacji i doświadczania własnego procesu

Sposoby na to, jak pobudzić twórczą ciekawość i pogłębić zaufanie do siebie

Pamiętaj o zachowaniu postawy wspierającej wobec siebie. Bądź cierpliwy i traktuj się z życzliwością. Czasem możesz natrafić na wewnętrzny opór lub poczuć, że przechodzisz regres – jest to normalne zjawisko. Jeśli czujesz, że pewne treści wzbudzają w Tobie zbyt silne reakcje, skontaktuj się ze specjalistą.

dołącz do akademii

Wykład 1Emocje, jako część ludzkiej natury stworzone przez Boga

Dostępny od razu

Emocje są częścią nas i zostały nam dane od Boga w pewnym celu. Potrzebujesz go odkryć i nauczyć się współpracować z nimi w taki sposób, żeby pomagały Ci w życiu zgodnym z planem. 

W tym wykładzie odkryjesz:

Jaką rolę zajmują emocje w chrześcijańskiej antropologii?

Czym są uczucia i jak pojawiają się w ciele?

Kto i kiedy odkrył inteligencję emocjonalną?

Czym jest Koło Emocji?

Jak używać inteligencji wielorakiej?

Dziedzina inteligencji emocjonalnej to jedna z najnowszych dziedzin w rozwoju osobistym. Zapraszam Cię do eksploracji tego, na czym ona polega i jak może pomóc Ci w holistycznym rozwoju Twojego życia.

dołącz do akademii

Wykład 2Relacja między emocjami, ciałem i duchem: poznaj to, jak zostałaś stworzona

Dostępny od razu

Stan naszej duszy, której częścią są emocje, ma olbrzymi wpływ na całą resztę Twojego funkcjonowania. Psychologia coraz częściej posługuje się nazewnictwem, typu: “somatyzacja” lub “objawy psychosomatyczne”. Ma ono na celu opisanie związku między emocjami a ciałem.

Tutaj dowiesz się:

Jaka jest rola emocji?

Jak wpływają na Twoje zdrowie fizyczne?

Jak pomagać dzieciom w ich przeżywaniu emocji?

Czym jest stres i jak odróżnić go od stanu chronicznego stresu?

Jak wzmacniać swój rozwój inteligencji emocjonalnej?

Świadomość emocjonalną trenuje się, tak jak trenuje się mięśnie ciała. Inteligencji emocjonalnej nie uczono nas w szkole, ale to nie oznacza, że tak musi już pozostać. Skorzystaj z najnowszej wiedzy psychologicznej i świadomie wybieraj to, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje życie.

dołącz do akademii

Wykład 3Świat emocji: zanurz się w głąb swojego wnętrza

Dostępny od razu

Ten wykład to prawdziwa skarbnica wiedzy! Zajmiemy się tutaj holistycznym podejściem do emocji. Poznasz różnorakie teorie z zakresu psychologii i nurtów terapeutycznych, które pracują na poziomie ducha, duszy i ciała.

W tym miejscu nauczysz się:

Naukowej i lingwistycznej definicji słowa “emocje”

Różnych teorii z rozwoju osobistego na pracę z emocjami

Jak nazywać i uwalniać emocje?

Kategoryzacji emocji

Rozróżnienia pomiędzy uczuciami rzekomymi i prawdziwymi

Świadomość tego, co czujesz i w którym miejscu Twojego ciała jest szalenie ważna, jeśli chcesz zadbać o swoje życie emocjonalne. Wiedza, którą znajdziesz w tym kursie, pomoże Ci lepiej i precyzyjniej nazywać swoje wewnętrzne przeżycia, a tym samym sprawić, aby z Tobą współdziałały.

dołącz do akademii

Wykład 4Myśl pozytywnie i odczuwaj to, co chcesz

Dostępny od razu

W jaki sposób powstaje emocja? Czy jest jakiś impuls, który ją poprzedza? Jak można uchwycić ten moment przed wywołaniem emocji i nad nim zapanować? Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie te pytania, jesteś w dobrym miejscu!

Tutaj dowiesz się:

Jaki jest wpływ myśli na emocje i przeżywanie danego doświadczenia?

Jakie występują psychologiczne kategorie myśli i ich konsekwencje emocjonalne?

Czym są przekonania pierwotne?

Co to znaczy “myśl automatyczna”?

Jak pracować na głębokich poziomach podświadomości?

Nasze umysły mają w sobie wiele warstw i pokładów, które nie zawsze jesteśmy w stanie rozpoznać w sposób świadomy. Często to, co nieświadome, z początku nieuchwytne w nas, ma największy wpływ na teraźniejszość. Dlatego udaj się w podróż poznania siebie i sprawdź, co zmieni się, gdy wydobędziesz na światło dzienne to, co niewidoczne dla oczu!

dołącz do akademii

Wykład 5Strach ma wielkie oczy, czyli jak oswoić naszego potworka

Dostępny od razu

W tej części kursu skupimy się na kilku najważniejszych emocjach, by lepiej je poznać i zrozumieć ich sposób działania. Jako pierwszą, zajmiemy się strachem i lękiem. Sama przekonasz się o tym, że strach wcale nie jest taki straszny!

Czego dowiesz się z tego wykładu:

Czym są psychiczne mechanizmy obronne?

Jaka jest różnica między lękiem a strachem?

Jakie są rodzaje lęku?

Jak pracować z Twoim wewnętrznym dzieckiem, by wyciszyć lęki z dzieciństwa?

Jakie są najczęstsze dziecięce lęki w zależności od  etapu rozwoju dziecka?

Jeśli lęk i strach, to Twoi dwaj najwięksi wrogowie, najwyższy czas, by ich skonfrontować i stoczyć z nimi zwycięską bitwę. Masz tę moc, aby to zrobić, potrzebujesz jedynie ją odkryć. Wszystko jest możliwe, kiedy masz odpowiednie ku temu narzędzia!

dołącz do akademii

Wykład 6 – Złość, agresja, furia… co zrobić, gdy nerwy biorą górę?

Dostępny od razu

Wybuchy złości towarzyszą każdemu z nas. Jednak, jeśli ta silna energia emocjonalna nie jest w odpowiedni sposób przekierowana, może być raniącym źródłem konfliktów. Skierowana do wewnątrz ciała, powoduje ból i choroby.

W tym miejscu zdobędziesz umiejętności o tym, jak:

Rozszyfrować przekonania wywołujące uczucie złości

Zrozumieć inne emocje kryjące się pod złością

Pracować z dorosłymi i dziećmi w regulacji emocjonalnej

Komunikować się bez przemocy, wyrażając swoje uczucia

Uwalniać złość w sposób bezpieczny

Złość, tak jak każda inna emocja, jest nośnikiem informacji. W wielu kulturach traktuje się ją niestety, jako coś złego, nieznośnego i niepotrzebnego. Narzędzia zawarte w tym kursie pomogą Ci lepiej zarządzać złością i zrozumieć przekaz, jaki ze sobą niesie.

dołącz do akademii

Wykład 7Psychologia smutku: przekształć swoje cierpienie w siłę

Dostępny od razu

Żałoba, smutek, rozpacz… Być może masz doświadczenie utraty ukochanej osoby i nigdy do końca nie poradziłeś sobie z żałobą… Być może nosisz w sobie pamięć o tym, co minęło w Twoim życiu i nigdy do końca nie zamknąłeś tego procesu. Nieprzeżyty ból straty może być przeszkodą w tym, aby sięgnąć po nowe w Twoim życiu.

W tym miejscu odkryjesz:

 • Do czego potrzebny jest smutek?
 • Jakie są etapy żałoby?
 • Jak nie postępować z osobą, która przechodzi żałobę?
 • W jaki sposób możesz pomóc sobie zaleczyć ranę odrzucenia?
 • Jak wyprowadzić dobro z traumatycznego przeżycia?

Każda, nawet najtrudniejsza sytuacja w Twoim życiu, może stać się źródłem życia. Wystarczy jedynie, że poznasz wiedzę, która pomoże Ci w przemianie myślenia i postrzegania cierpienia. Skorzystaj z moich zasobów, które zawarłam w tym kursie, by móc prowadzić szczęśliwe i satysfakcjonujące życie.

dołącz do akademii

Wykład 8Radość, nie radość, czyli jak stworzyć swoją ścieżkę marzeń

Dostępny od razu

Od wieków ludzkość szuka odpowiedzi na pytanie, czym jest szczęście i jak je osiągnąć. Szukamy odpowiedzi na zewnątrz, zamiast zacząć przyglądać się temu, co dzieje się w naszych wnętrzach. To w naszej psychice drzemie potencjał stwórczy, który ma wpływ na to, jak kreujemy nasze życie.

Umiejętności, które rozwiniesz na tym wykładzie:

Świadomość chorób generowanych przez brak regulacji emocjonalnej

Wzrost w samopoznaniu i samodzielnym dotarciu do pokładów satysfakcji z życia

Czerpanie autentycznej radości z życia

Psychologiczna definicja szczęścia i jej aplikacja w życiu codziennym

Sposób na to, jak cieszyć się pomimo smutku

Radość to emocja, którą wszyscy chcielibyśmy przeżywać każdego dnia, a szczęście to stan, do którego dążymy. Czy da się pogodzić smutek z radością? Czy można cieszyć się cały czas? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tej lekcji. Dołącz do mnie i znajdź swój własny klucz do szczęścia.

dołącz do akademii

Wykład 9Życie bez wstydu: jak się go pozbyć i cieszyć się wolnością

Dostępny od razu

Wstyd to emocja, która najbardziej sprowadza nas na dół w poczuciu własnej wartości i nastroju. Wstyd może być dobry tylko w pojedynczych przypadkach, na przykład gdy informuje nas o przekroczeniu granic danej osoby. Najczęściej jednak spotykamy się ze zjawiskiem toksycznego wstydu.

Na tym wykładzie poznasz:

Aktywne sposoby radzenia sobie ze wstydem

Czym jest wstyd i do czego prowadzi?

Jakie są źródła wstydu i z czym on się wiąże?

Jakie są przekonania, które generują poczucie wstydu?

Jak odwrócić niszczące przekonania w afirmacje pełne miłości wobec siebie?

Wyobraź sobie życie bez nałogów, zbyt częstych spadków nastroju, porównywania się do innych i wielu innych przyczyn Twojego smutku i cierpienia. Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak jest to możliwe! Wstyd da się pokonać. Zastosuj moje narzędzia terapeutyczne i wykorzystaj odkrycia z dziedziny współczesnej psychologii.

dołącz do akademii

Wykład 10Problemy to żaden problem! Odkryj ich potencjał i wykorzystaj go do realizacji swoich celów

Dostępny od razu

Wstajesz rano, idziesz do pracy, po drodze łapiesz kawę, siadasz przy biurku i… znowu ten sam nudny dzień, co zawsze? Zamiast realizować swoje pasje, realizujesz oczekiwania swojego szefa? Chronicznie boli Cię głowa, ale udajesz sam przed sobą, że wszystko jest ok? Nie uciekaj od samego siebie, ale zobacz, gdzie leży przyczyna!

Na tym wykładzie dowiesz się:

Na co próbuje zwrócić uwagę nasze ciało, gdy choruje?

Jak dowiedzieć się, kiedy emocje są dla nas drogowskazem, a kiedy są efektem nie przemienionych systemów mentalnych?

Powody, dla których uciekamy od emocji

Pozytywne skutki prawidłowego rozwoju osobistego

O czym mówią nam problemy?

Problemy i nieprzyjemne emocje zawsze są informacją, że coś ważnego ma miejsce w nas lub naszym życiu. Coś, co wymaga naszej uwagi i opieki. Warto się temu przyjrzeć, by móc dokonać odpowiedniej zmiany. Dowiedz się, jak i zrób to!

dołącz do akademii

Wykład 11Relacja z wewnętrznym dzieckiem, czyli jak odnaleźć drogę do uzdrowienia

Dostępny od razu

Dlaczego my, Polacy ciągle chodzimy niezadowoleni? Dlaczego jesteśmy znani z narzekania i markotności? Czy ma to związek z trudną historią Polski? Jeśli tak, jak można to zmienić i trwale cieszyć się życiem?

W tym module zapoznasz się z następującymi tematami:

Kim jest wewnętrzne dziecko?

Czym jest świadomość i nieświadomość zbiorowa?

Jak wpływają na nas przeżycia naszych przodków?

Jak pokochać swoje wewnętrzne dziecko i uzdrowić jego rany?

W jaki sposób dziecko postrzega świat i dlaczego traumy mogą być międzypokoleniowe?

Droga do wolności wewnętrznej nie zawsze jest usłana różami. Towarzyszy jej czasem przejście przez trudne konfrontacje z ciemnymi stronami naszej psychiki. Czy natomiast jest warta każdej ceny? Tak, bo choćbyśmy mieli mnóstwo wspaniałych ludzi wokół siebie, nikt nie może wpłynąć na nasz stan umysłu i emocji. Twoje zdrowie psychiczne jest tego warte!

dołącz do akademii

Medytacje

Dostępny od razu

Medytacja od wieków jest częścią tradycji chrześcijańskiej. W trakcie medytacji nie tylko łączysz się z Bogiem, ale także stajesz się bardziej świadom swoich przeżyć wewnętrznych. To pozwala doświadczyć głębokiej przemiany samego siebie, uwalniając to, co nie pochodzi od Boga.

 • Bezsilność
 • Lęk
 • Poczucie winy
 • Poczucie wstydu
 • Radość
 • Smutek
 • Złość

dołącz do akademii

Nagrania webinarów:

Dostępny od razu

 • Spotkanie ze sobą: wejdź w swój niepowtarzalny świat
 • Praktyka uwalniania lęku
 • Żal i smutek: jak uwolnić się od mechanizmu przywiązania
 • Przebudzenie Twojej duszy: odkryj, kim tak naprawdę jesteś
 • Oddech źródłem życia
 • Sprawdź, w co wierzysz
 • Wydobądź moc ze swojego wnętrza
 • Zostań architektem: zbuduj życie swoich marzeń
 • Stary Człowiek umarł, czyli o nowym narodzeniu

dołącz do akademii

Medytacje terapeutyczne:

Dostępny od razu

 • Uwalnianie od natłoku trudnych emocji
 • Uwalnianie wybranej emocji
 • Opór
 • Emocje powiązane ze zdrowiem
 • Poddaj się działaniu Miłości
 • Na redukcję stresu

dołącz do akademii

Afirmacje:

Dostępny od razu

Afirmacje to innymi słowy deklarowanie na głos lub w myślach pozytywnych zdań, które mają na celu zbudowanie lepszego poczucia własnej wartości i zmianę myślenia. Moje autorskie afirmacje osadzone są na Słowie Bożym i stworzone w taki sposób, by dotarły do współczesnego słuchacza.

 • Bezsilność
 • Lęk
 • Poczucie winy
 • Radość
 • Smutek
 • Wstyd
 • Złość

dołącz do akademii

#4 Filary Skutecznego Zarządzania

DOŁĄCZ DO programu rozwoju osobistego

Wykład 0 – Życie Zgodne z Planem – czas start!

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Startujemy z 1-szą lekcją IV Filaru Akademii Metamorfozy Umysłu! Filaru Skutecznego Zarządzania! Pewnie jesteś ciekaw, co takiego dla Ciebie przygotowałam.

Co Cię tutaj czeka?

Dostaniesz moje pomysły na to, jak robić rzeczy szybciej i lepiej.

Jak wykorzystać narzędzie, jakim jest zarządzanie sobą w czasie?

Jak żyć, aby być zadowolonym ze swojego życia i odczuwać satysfakcję?

Co zrobić, by odzyskać sporą dawkę swojego czasu?

Ten kurs przygotowałam z myślą o Tobie. Czas, aby na jaw wyszło to, kim jesteś. Do zobaczenia!

dołącz do akademii

Webinar 1 – Spotkanie mentorsko-coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie

Umiejętność zarządzania sobą w czasie jest dla Ciebie strategiczna, skoro pragniesz wieść życie zgodne z planem. Sprawdź, co przygotowałam dla Ciebie na naszym pierwszym spotkaniu mentorsko-coachingowym.

Tutaj dowiesz się:

Co jest kluczem do szczęścia i dlaczego to ma decydujący wpływ na życie?

Czym jest matryca Eisenhowera?

Jak zacząć myśleć konstruktywnymi pytaniami?

Jak wyznaczać cele krótko- i długoterminowe?

Jakich ćwiczeń na wyobraźnię używać, by wspierać swój umysł?

Ten materiał pozwoli Ci uporządkować swoją codzienność. Dzięki niemu nauczysz się wyznaczać swoje priorytety na podstawie tego, kim jesteś i czego pragniesz. Nie mogę się doczekać!

dołącz do akademii

Wykład 2 – 3 elementy wysokiej samooceny

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Masz w sobie wszystkie zasoby, by wziąć swoje życie pod kontrolę. Ja jestem tu po to, żeby pomóc Ci je wydobyć na światło dzienne. 

W tym wykładzie dowiesz się:

Jak zmienić swoje życie na wzór tego, który Cię stworzył?

Jakie przekonania modelują Twoje postrzeganie zarządzania sobą?

Jaki wpływ ma Twoja samoocena na zarządzanie sobą w czasie?

Jakie są metody najnowszej psychologii w budowaniu rozwojowych nawyków?

Do dzieła! Zrób pierwszy mały krok do wielkiego rezultatu.

dołącz do akademii

Wykład 3 – Jak zostać mistrzem – co mówi o tym psychologia?

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

To jest czas na doskonałość! Czas, abyś uwierzył w siebie i to, jak cudownie jesteś stworzony.

Czego nowego nauczysz się w tej lekcji?

Czym różni się perfekcjonizm od doskonałości

Co to jest samodoskonalenie się i jak robić to w prawidłowy sposób

Powody, dla których zdrowy rozwój osobisty zwiększa Twoją samoocenę

Mistrzostwo – czym tak naprawdę jest i jak być zadowolonym z etapu, na którym jesteś

Zarządzanie sobą to nie zbiór zasad i kolejna lista rzeczy do zrobienia! To styl życia, który ma doprowadzić Cię do upragnionego przez siebie miejsca. Jestem pewna, że Ci się uda!

dołącz do akademii

Gość 1 – Małgorzata Dąbrowska – Boski Biznes – Moje zasady, by mieć lepsze życie i poczucie spełnienia w życiu.

Dostępny od razu

Nagranie HD

W tym wykładzie nasz gość specjalny, Małgorzata Dąbrowska, podzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z zakresu zarządzania sobą w życiu prywatnym i zawodowym.

Co otrzymasz w ramach tego webinaru?

Uniwersalne zasady, jak prowadzić lepsze i szczęśliwsze życie

Jasny i klarowny podział życia na różne sfery

Reguły na to, jak zadbać o każdą z nich

Najnowsze sposoby zarządzania z 4. Generacji Zarządzania Czasem

Wskazówki, jak prowadzić super prosperujący biznes

Wykład Małgorzaty Dąbrowskiej to prawdziwe odświeżenie w tematyce zarządzania sobą w czasie. Wiedza naszego gościa dopełnia informacje przekazane przez Dr Annę Saj i prezentuje nowe sposoby auto-przywództwa.

dołącz do akademii

Webinar 2 – Spotkanie mentorsko-coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie

Ten webinar poświęcony jest mentalnym zagadnieniom zarządzania sobą w czasie. Życie zgodne z planem wymaga pewnej zmiany umysłowej.

Zapisz się na IV Filar Akademii Metamorfozy Umysłu i zdobądź wiedzę o tym:

Jak myśleć, by osiągać cele?

W jaki sposób postrzegać samego siebie, żeby zdobywać kolejne szczyty w życiu?

Jakiego języka używać względem samego siebie, aby wspomagać zamiast blokować swój potencjał?

Jak mentalnie sprawić, by wzmocnić swoje poczucie wartości i lepiej czuć się we własnej skórze?

Dołącz do mnie i zacznij realizować swoje marzenia. Ze mną będziesz robić to w sposób przemyślany i strategiczny. Zapraszam – nauczę Cię tego krok po kroku!

dołącz do akademii

Wykład 4 – 4 prawidłowe zasady wytyczania celów

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Kolejnym krokiem do skutecznego zarządzania jest umiejętność planowania i sterowania swoim życiem. Tutaj zapoznam Cię z podstawowymi zasadami umiejętnego projektowania swojej codzienności.

Tutaj zapoznasz się z tym:

Jak rozwinąć dobry nawyk zarządzania sobą w czasie?

Czym jest metoda prób i… sukcesów?

Czy popularne porzekadło: “wiara czyni cuda” naprawdę jest słuszne?

Jak prawidłowo wytyczać cele i z nimi pracować?

Wierzę w Twój niewyczerpany potencjał! Odkryj to, kim jesteś i wypełnij swoje życie wartościami zgodnymi z Tobą. Możesz, jeśli myślisz, że możesz!

dołącz do akademii

Wykład 5 – Poznaj prawa mózgu, które na zawsze odmienią Twój sposób zarządzania czasem

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Twój mózg stanowi ogromne wsparcie dla Ciebie. Tam w dużej części zapisane jest to, kim jesteś i czego pragniesz. Potrzebujesz nauczyć się, jak umiejętnie wydobywać te zasoby!

W tym module dowiesz się:

Czym jest metoda ABDCE?

Jak podjąć strategię małych kroków?

Co jest kluczowe w zarządzaniu czasem?

Dlaczego ustalanie priorytetów jest tak ważne?

Zapomnij o chaosie w pracy i życiu osobistym. Dzięki tym sposobom Twoja codzienność zmieni się o 180 stopni!

dołącz do akademii

Gość 2 – Łukasz Sawa – Armia Dzieci – Zbuduj nawyki i daj odpocząć swojemu mózgowi

Dostępny od razu

Nagranie HD

Łukasz Sawa często powtarza zdanie zaczerpnięte od jednego ze swoich mistrzów: “Życie jest sumą naszych decyzji”. Na te decyzje składają się codzienne wybory i szczególnie te małe mają bardzo duże znaczenie.

Co nowego poznasz w temacie zarządzania sobą w czasie?

 • Naukowe sposoby na zwiększenie produktywności i efektywności na co dzień
 • Powody, dla których nie udaje się utrzymać nawyku i jak temu przeciwdziałać
 • Prawidłowe zasady budowania nawyków
 • Czym jest cykl tworzenia się nawyków
 • Ćwiczenie wprowadzające do stworzenia nowego nawyku

Poznaj naukowe metody na budowanie nawyków i już dziś stań się mistrzem samodyscypliny i wytrwałości w realizacji swoich celów! Dołącz do społeczności ludzi żyjących według planu.

dołącz do akademii

Webinar 3 – Spotkanie mentorsko-coachingowe

6 lipca 2022 godz. 20:00

Zoom na żywo + nagranie

Skuteczne i sprecyzowane obieranie określonych wyzwań za cel w swoim życiu wymaga od nas nabycia nowych kompetencji. Wyznaczania celów trzeba się nauczyć, tak jak każdej innej umiejętności.

Na tym webinarze nauczysz się:

12 konkretnych kroków wyznaczania celów

Charakterystyk prawidłowo wyznaczonego celu

Prawdziwych powodów, dla których pragniesz osiągnąć dany cel

Sporządzać zorganizowany plan działania

Wykonywać praktyczne ćwiczenie, które dzień po dniu doprowadzi Cię do celu

Zdobądź pragmatyczną wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, która pozwoli Ci na kierowanie swoim życiem w kierunku, w którym chcesz podążać. Jestem otwarta i gotowa na to, żeby Ci w tym pomóc.

dołącz do akademii

Wykład 5 – Moje 8 sposobów na skuteczne dokańczanie zadań

Dostępny od 6 lipca 2022

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Pędzimy od jednej rzeczy do drugiej, rozpraszamy się wiadomościami, sygnałami dochodzącymi z naszych odbiorników i ciągle ktoś czegoś od nas chce. Jak temu zaradzić?

Ten wykład przeprowadzi Cię przez:

Tworzenie bloków czasowych

Umiejętne wspieranie swoich działań

Nauczenie się koncentrowania swojej energii

Odpowiednie motywowanie

Metody na realizację dużych projektów

Do dzieła! Uczyń siebie perfekcyjnym w dokańczaniu zadań i nigdy więcej nie bądź ofiarą odkładania rzeczy na później.

dołącz do akademii

Wykład 6 – Sprawdzone techniki na walkę z prokrastynacją

Dostępny od 6 lipca 2022

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Opieszałość to problem, który dotyka bardzo wielu z nas. Z różnych względów nie zabieramy się za rzeczy ważne i pilne i szukamy wymówek, jak odłożyć je na później.

Co nowego poznasz w tym module?

16 technik, które przydadzą Ci się w pracy

6 kroków do pokonania prokrastynacji

Umiejętności wyboru ważnych rzeczy

5 sposobów na lepszą mobilizację

Zadaj kres prokrastynacji! Jest w Tobie potencjał, by trzymać sprawy pod kontrolą. Ten Filar Ci w tym pomoże!

dołącz do akademii

Webinar 4 – Spotkanie mentorsko-coachingowe

3 sierpnia 2022 godz. 20:00

Zoom na żywo + nagranie

To ostatni wakacyjny webinar tego filaru. Jest to spotkanie podsumowujące dotychczas poznaną wiedzę i nabyte przez Ciebie umiejętności.

Spotykamy się tutaj po to, abyś:

Doświadczył, czym w praktyce jest sesja coachingowa

Dostał ćwiczenia istotne w wyznaczaniu celów

Poznał 6 elementów wzmocnienia poczucia własnej wartości

Odkrył jeszcze więcej własnych zasobów i źródeł mocy

Rozwinął poczucie samoskuteczności

Masz w sobie drogocenną perłę, która jest jedyna w swoim rodzaju. Tylko Ty możesz dać światu TO coś, czego nie ma nikt inny. Ja jestem tu po to, aby pomóc Ci to odnaleźć i wydobyć.

dołącz do akademii

Gość 3 – Michał Saj – Armia DzieciZarządzanie cyberprzestrzenią

Dostępny od 3 sierpnia 2022

Nagranie HD

Nasz wspaniały gość, Michał Saj, wprowadzi Was w tajniki efektywnego spędzania czasu pracy przed ekranem komputera. Dzięki jego radom zyskasz co najmniej kilkanaście minut czasu przeżytego w biurze.

Czego nauczysz się od Michała?

 • Jak zarządzać hasłami w cyberprzestrzeni, aby Twoje dane były bezpieczne na 99,9%
 • Według jakiego klucza stworzyć silne hasło
 • W jaki sposób uporządkować swoją skrzynkę mailową
 • Do czego służą etykiety i zakładki i jak prawidłowo ich używać
 • Jak zyskać nawet 1h wolnego czasu, używając skrótów klawiszowych

Zapisz się na IV Filar Akademii Metamorfozy Umysłu i spraw, aby Twoje życie osobiste i zawodowe dostało skrzydeł. Zyskaj więcej czasu w przestrzeni prywatnej, ale także wtedy, kiedy jesteś w pracy i zobacz, jak Twoje życie zmienia się coraz bardziej na lepsze.

dołącz do akademii

#3 Filary Dobrej Komunikacji

LISTA wszystkich tematów

Webinar 1 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie HD

Informatyk, który usprawnia życie swoje i innych. Prezes fundacji, mąż i ojciec 5 dzieci. Doskonale wie, jak bezpiecznie zarządzać internetową przestrzenią i utrzymać w niej ład i porządek.

Zapraszam Cię do kolejnej przygody w Akademii Metamorfozy Umysłu! Zaczynamy Filar Dobrej Komunikacji!

W trakcie tego webinaru

Dowiesz się, co czeka Cię na kursie

Zostaniesz wprowadzony krok po kroku w jego tematykę

Dostaniesz ćwiczenia i porady, jak przygotować się do tego modułu

Sprawdzisz swoje motywacje: po co tu jesteś i co chcesz osiągnąć

Otrzymasz pytania, które pobudzą Twój umysł do pracy i szukania rozwiązań

Już nie mogę się doczekać, aż do nas dołączysz! Do zobaczenia.

dołącz do akademii

Wykład 1 – Porozumienie, to coś więcej niż techniki komunikowania się ze sobą.

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Zapraszam Cię do skorzystania z lekcji 1. W tym wykładzie poruszymy temat tego, czym tak naprawdę jest komunikacja i jak ją prowadzić, aby być szczęśliwym.

W tum kursie dowiesz się

Jaki jest fundament dobrej komunikacji

Dlaczego dobra komunikacja przyczynia się do poprawy samopoczucia

Czym są techniki komunikacji

Jakie są warunki udanego porozumienia

Jakie błędy najczęściej popełniamy i jak ich uniknąć

Bardzo cieszę się z tego, że mogę dzielić się z Tobą moją wiedzą! Wierzę, że dzięki tym wykładom na nowo odkryjesz piękno w sobie i innych, i zdobędziesz nowe kompetencje, które polepszą Twoją codzienność.

dołącz do akademii

Wykład 2 – Słowa mają moc. Dawaj wsparcie sobie i innym.

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Często spotykamy się z hasłem: “Słowa mają moc.” Współczesne zagadnienia rozwoju osobistego pełne są wskazówek, jak budować dobre nawyki wdzięczności i błogosławieństwa. Ale jak przekuć je na relacje? Zachęcam Cię do zapoznania się z tym modułem.

Poznasz w nim

Jak przekonania z dzieciństwa wpływają na nasze “tu i teraz”

Od czego zależy szczęśliwa komunikacja

Jakie są bariery w komunikacji

Dlaczego najpierw trzeba zacząć od siebie

Reguły konstruktywnego rozwiązywania konfliktów

Wierzę, że jakość Twoich relacji wzrośnie dzięki tym treściom! Pamiętaj, Bóg jest po Twojej stronie, a Ty poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.

dołącz do akademii

Webinar 2 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie HD

Webinar 2 to spotkanie przygotowane specjalnie dla Ciebie, na którym odpowiadam na wątpliwości uczestników po 1 i 2 wykładzie. Te treści mogą być dla Ciebie zupełnie nowe, chcę więc upewnić się, że wszystko jest dla Ciebie jasne!

dostaniesz odpowiedzi na pytania:

Jak przeciwdziałać blokadom w komunikacji

Która postawa gwarantuje szczęśliwą wymianę komunikatów

Czym jest metoda “zdartej płyty”

Jakie są skutki tłumienia gniewu i innych trudnych emocji

Jak brzmi asertywna odmowa

Jak uniknąć manipulacji

Szczęście jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy jedynie odrobina wiedzy. Wierzę, że Ci się uda!

dołącz do akademii

Wykład 3 – Postawy, które sprzyjają dobrej komunikacji

Dostępny od razu

Nagranie + Notatki Wizualne

W poprzednich wykładach omawialiśmy tematy technik komunikacji. W tej lekcji chcę powiedzieć więcej o różnych postawach, jakie możemy przyjmować, gdy komunikujemy się ze sobą. Które z nich wspierają nasz ekosystem relacji, a które wręcz przeciwnie?

Czy wiesz

Jak reaguje Twoje ciało w konkretnych interakcjach?

Dlaczego odczuwasz pewne trudne emocje w czasie komunikacji?

Jakie komunikaty zabijają relacje?

Jakie postawy przyjąć, aby relacje kwitły i przynosiły radość?

Których komunikatów używać, aby jak najlepiej porozumieć się z Twoim rozmówcą?

Bądź świadomy tego, jak kierować relacjami i zbuduj swoje życie na nowych wartościach!

dołącz do akademii

Wykład 4 – Jak słuchać aby zrozumieć i być zrozumianym?

Dostępny od razu

Nagranie + Notatki Wizualne

“Co ja robię źle, że on mnie nie rozumie?!” “Dlaczego ona się obraża, przecież doskonale usłyszałem, co chciała mi powiedzieć!” Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu znalazł się w takiej sytuacji.

Ciągle zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak? Nie zadręczaj się! Po prostu potrzebujesz mieć odpowiednią wiedzę.

W tej lekcji dowiesz się

Jakie techniki możesz wykorzystać do skutecznego porozumiewania się

Jak zaspokoić potrzeby innych bez zaniedbywania własnych

Jakie są powody, dla których komunikacja nie działa

Czy lepiej mieć rację czy relację

Jak aktywnie słuchać swojego rozmówcy

Jak mówić, by być zrozumianym

Czas na nowe! Nie powielaj starych błędów, ale stwarzaj nową rzeczywistość wokół siebie.

dołącz do akademii

Webinar 3 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie HD

Webinar 3 to czas pytań i odpowiedzi! Odpowiadam na nim na pytania uczestników i poruszam inne kwestie z zakresu komunikacji.

Na tym webinarze

Poznasz przykłady stawiania granic

Dostrzeżesz, jaka jest relacja między psychologią a wiarą

Dowiesz się, jak można komunikować się z dziećmi

Nauczysz się, jaka jest różnica między uczuciami i rzekomymi emocjami

Zobaczysz, jak wzbudzić w sobie kreatywne myślenie

Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia!

Ciągle zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak? Nie zadręczaj się! Po prostu potrzebujesz mieć odpowiednią wiedzę.

dołącz do akademii

Wykład 5 – Jak negatywne oceny i krytyki przekuć na budujące informacje? – Jak słuchać aby zrozumieć i być zrozumianym?

Dostępny od razu

Nagranie + Notatki Wizualne

Czasami zdarza się, że w naszej komunikacji występuje krytyka i ocenianie. Chcemy kogoś zmotywować lub pobudzić do większej efektywności, a w efekcie skutek jest odwrotny. A może sami spotykamy się ze słowem krytyki lub oceny?

W tej lekcji dowiesz się

Czym jest asertywne radzenie sobie z oceną

Jakie są Twoje prawa i prawa Twojego rozmówcy

Jak poradzić sobie z toksyczną krytyką

Jak zamienić słowa krytyki w budujące komunikaty

Jakie są najczęstsze reakcje w sytuacji, gdy czujemy się zagrożeni

Dlaczego pochwała wprowadza niektórych w zmieszanie

Niech Twoje słowa będą pełne miłości i wsparcia! Zostań mistrzem budowania pięknych i szczęśliwych relacji.

dołącz do akademii

Wykład 6 – Trójkąt dramatyczny Karpmana. Jak uzdrowić relacje?

Dostępny od razu

Nagranie + Notatki Wizualne

To już ostatni wykład z cyklu o dobrej komunikacji. Zapraszam Cię w tym miejscu na temat, który jest bardzo ważny w Twoim rozwoju osobistym.

W tym wykładzie dowiesz się

Czym jest Trójkąt Karpmana

Czym charakteryzują się jego poszczególne role

Jak zidentyfikować rolę, w której jestem i jak z niej wyjść

Jak szukać tego, co Cię wyzwoli

Dlaczego uważność tak dobrze działa

Wierzę, że ten kurs przyniesie Ci ogromny wzrost w relacjach i jeszcze bardziej wyzwoli Twój potencjał. Skorzystaj z jego treści i ulepsz jakość Twojej codzienności.

dołącz do akademii

Webinar 4 – Spotkanie Mentorsko – Coachingowe

Dostępny od razu

Nagranie HD

To już ostatni wykład z cyklu o dobrej komunikacji. Zapraszam Cię w tym miejscu na temat, który jest bardzo ważny w Twoim rozwoju osobistym.

W tym wykładzie dowiesz się

Czym jest Trójkąt Karpmana

Czym charakteryzują się jego poszczególne role

Jak zidentyfikować rolę, w której jestem i jak z niej wyjść

Jak szukać tego, co Cię wyzwoli

Dlaczego uważność tak dobrze działa

Wierzę, że ten kurs przyniesie Ci ogromny wzrost w relacjach i jeszcze bardziej wyzwoli Twój potencjał. Skorzystaj z jego treści i ulepsz jakość Twojej codzienności.

dołącz do akademii

#2 Filary Szczęśliwego Życia

LISTA wszystkich tematów

Wykład 1 – Proaktywność – Zdobądź Ziemię Obiecaną!

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

To pierwsza lekcja tego cyklu. Proaktywność jest Ci niezbędna, jeśli chcesz wypełnić Boży plan na Twoje życie. To mentalność charakterystyczna dla zwycięzców!

W tej lekcji wytłumaczę Ci

Czym charakteryzuje się postawa proaktywna

Jak tworzyć swoją rzeczywistość, a nie być ofiarą okoliczności,

Jak wytyczyć swoją wizję życia

Dlaczego proaktywność jest dla nas naturalna

Dlaczego narzekanie zabija osiąganie celów

Jakie mieć przekonania, by osiągnąć zamierzony cel

Zrobię to, do czego jestem powołana i nic mnie nie powstrzyma, a Ty?

dołącz do akademii

Wykład 2 – Zasady zarządzania sobą w czasie.

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Umiejętne gospodarowanie czasem, jaki jest nam dany, to kolejna umiejętność, której potrzebujemy, by skutecznie podbijać szczyty marzeń.

W tym module chcę pokazać Ci, jak

Raz na zawsze skończyć z życiem “pod presją czasu”

Nie zaczynać dnia w napięciu

Wprowadzić w życie plan, który Bóg ma dla Ciebie

Ustalić priorytety, podporządkować do nich strategie i stworzyć odpowiedni grafik

Robić 1 rzecz dziennie, która doprowadzi Cię do realizacji wymarzonego celu

Jesteś powołany do wielkich rzeczy! Wierzę, że Ci się uda, a ja jestem tu po to, żeby Cię wspierać.

za lekcja tego cyklu. Proaktywność jest Ci niezbędna, jeśli chcesz wypełnić Boży plan na Twoje życie. To mentalność charakterystyczna dla zwycięzców!

dołącz do akademii

E-book – Zasady zarządzania sobą w czasie.

Dostępny od razu

Plik pdf

dołącz do akademii

Wykład 3 – Dobra współpraca z innymi

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Interakcje międzyludzkie są stałym elementem naszej codzienności. Mamy relację ze współpracownikami, szefem, bliższą i dalszą rodziną i przyjaciółmi. Dobra współpraca z innymi wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zwiększa jakość życia.

Skorzystaj z tej lekcji, a dowiesz się

Co jest podstawą zdrowo funkcjonującej więzi

Dlaczego świadomość siebie stanowi początek udanej komunikacji

Jakie jest 30 zasad szczęśliwych relacji

Jakich komunikatów używać, by Twój rozmówca czuł się wysłuchany

Dlaczego krytykowanie nie da Ci zamierzonego efektu

Umiejętne gospodarowanie czasem, jaki jest nam dany, to kolejna umiejętność, której potrzebujemy, by skutecznie podbijać szczyty marzeń.

za lekcja tego cyklu. Proaktywność jest Ci niezbędna, jeśli chcesz wypełnić Boży plan na Twoje życie. To mentalność charakterystyczna dla zwycięzców!

dołącz do akademii

Wykład 4 – Wewnętrzna regeneracja

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk kładziemy na dbanie o siebie. Uprawiamy sport, chodzimy na fitness, zdrowo się odżywiamy. To już bardzo dobrze, ale wciąż za mało! Potrzebujesz także zadbać o swoją duszę – o swoje wnętrze.

Na tym wykładzie pokażę Ci

Co Biblia mówi na temat odpoczynku

Jakie są najczęstsze przyczyny zmęczenia i dlaczego mają one związek z naszym umysłem

Jak urzeczywistnić regenerację w Twoim codziennym życiu

Jakiego nastawienia potrzebujesz, by osiągnąć stan trwałego odpocznienia

Jak znaleźć w sobie zasoby siły i inspiracji

Jak z radością realizować swoje powołanie

Jesteś duchem, mieszkasz w ciele i masz duszę! Masz wszystko, czego Ci potrzeba, aby wpływać na Twoją duszę i ciało i świadomie je regenerować. Zapraszam Cię na mój webinar, a dowiesz się, jak każdego dnia wprowadzać drobne nawyki efektywnego wypoczynku!

dołącz do akademii

Wykład 5 – Komunikacja – zrozum i bądź zrozumiany

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Komunikacja towarzyszy nam na co dzień i jest nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania w społeczeństwie. Rozmawiamy z innymi, ale przede wszystkim prowadzimy dialog sami ze sobą! Jakość Twojego dialogu wewnętrznego wpływa znacznie na jakość wysyłanych przez Ciebie komunikatów.

Zapoznaj się z materiałem i dowiedz się:

Co jest definicją komunikacji

Jakie czynniki wpływają na jej jakość

Czego potrzebujesz, by otrzymywać to, co chcesz w relacjach

Jakie są najczęstsze postawy w komunikacji

Poznasz przykłady komunikatów, które wypowiadamy w różnych kontekstach i dowiesz się, jaki mają wpływ na rozmówcę

Wierzę, że po tej lekcji Twoje relacje zmienią się na lepsze i odnajdziesz nowe sposoby prowadzenia komunikacji. Wspieram Cię – na pewno Ci się uda!

dołącz do akademii

Wykład 6 – Zobacz koniec swoich działań

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Gratuluję! Dotarłeś do końca II-go Filaru Akademii Metamorfozy Umysłu. Ta lekcja ma na celu zmotywować Cię do odnalezienia w sobie wizji życia. Aby to odkryć, potrzebujesz wiedzy! Zapraszam Cię do zapoznania się z ostatnim już materiałem II-go Filaru Akademii Metamorfozy Umysłu!

Nauczysz się

Czym jest życiowa wizja, jak ją poznać i stworzyć

Jakie pytania pomogą Ci w jej określeniu

Po czym poznasz, że jesteś w fazie realizacji wizji

Jakich błędów unikać przy opisywaniu wizji – zaoszczędzisz czas!

Na czym się skupić, a czego unikać

Jaki codzienny nawyk przybliży Cię do realizacji Twojej wizji – bez względu na to, jaka ona jest!

Powodzenia! Wierzę, że Ci się uda. Pamiętaj, Bóg jest po Twojej stronie i kibicuje Ci w osiąganiu Twoich celów. Ja jestem do Twojej dyspozycji, żeby Cię budować, wzmacniać i dzielić się z Tobą moją wiedzą. Do zobaczenia na moich mediach społecznościowych!

dołącz do akademii

#1 Filary Poczucia Własnej Wartości

LISTA wszystkich tematów

Wykład 1 – Poczucie Własnej Wartości

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Poczucie własnej wartości jest fundamentem Twojego samopoczucia na co dzień, wiary w siebie w zwyczajnych sytuacjach i wyzwaniach, przed którymi stajesz. Jest to podstawa szczęśliwego funkcjonowania w relacjach, pracy i realizacji Twojej wizji życia.

Co zyskasz w ramach tej lekcji?

Dowiesz się, jak zrobić remanent przekonań na swój temat

Nauczysz się weryfikować swoje myśli

Zaczniesz wierzyć, że ze wszystkim sobie poradzisz

Dobry start do dalszego rozwoju osobistego

Proste ćwiczenia, dzięki którym zaczniesz czuć się lepiej

Zobacz, jakie były nasze początki i zacznij Twój rozwój osobisty od podstaw!

dołącz do akademii

Wykład 2 – Moc Pewności Siebie

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Jesteś ciekawy, co znajdziesz w tym module? Być może zadajesz sobie pytanie, czym ono różni się od Poczucia Własnej Wartości? A może myślisz, czemu muszę się tym wszystkim zajmować?

Pewność siebie daje radość i spełnienie. Na pewność siebie składa się wspierający dialog wewnętrzny, którego bazą jest poczucie wartości! Nie da się tego zrobić w jeden wieczór, ale możesz zrobić szybki postęp z odpowiednimi narzędziami. Dlatego tak ważne jest, abyś przeszedł KAŻDY moduł z tego kursu.

Mocne strony wykładu nr 2:

Zobaczysz, co jest korzeniem braku pewności siebie

Poznasz moje tipy na zwiększenie poczucia pewności siebie – nie będziesz więcej szukać rozwiązań “w ciemno”

Zdobędziesz podstawową wiedzę radzenia sobie z negatywnymi emocjami

Dowiesz się, dlaczego uśmiech polepsza stan umysłu i ciała

Dołącz do mnie! Chcę wesprzeć Cię na Twojej ścieżce rozwoju osobistego i pomóc Ci poznać Twoją wartość.

dołącz do akademii

Wykład 3 – Samoświadomość

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Czy wiesz, czy to, co robisz tu i teraz współgra z celem Twojego życia? A może jeszcze nie odkryłeś tego, na co składa się Twoja wizja życia? W tej części Akademii Metamorfozy Umysłu przeprowadzę Cię przez temat samopoznania. Nie tylko dotkniesz tego, co drzemie w Twojej podświadomości, ale doświadczysz także mocy prostych ćwiczeń, które pozwolą Ci dotrzeć do Twoich marzeń i pragnień. Ta wiedza jest Ci potrzebna! Bez niej każde działanie będzie “na autopilocie” albo “na ślepo”, pod dyktando okoliczności.

Skorzystaj z tej lekcji i doświadcz

Ekspansji samoświadomości – ona da Ci rozwiązanie na osiągnięcie tego, o czym marzysz

Precyzyjnego i celowego działania – wreszcie położymy kres frustracji!

Tego, jak smakuje wolny wybór w każdej kwestii Twojego życia

Tego, jak bycie obecnym “tu i teraz” wpłynie na Twoje samopoczucie i jakość Twojego funkcjonowania

Zapraszam! Dołącz do mnie i wydobądź to, kim jesteś.

dołącz do akademii

Wykład 4 – Samoakceptacja

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Kolejnym krokiem po samoświadomości jest samoakceptacja. Dlaczego jest ona tak ważna? Ponieważ każda zmiana zaczyna się od samoakceptacji. Chcesz schudnąć? Potrzebujesz najpierw pokochać swoje ciało. Chcesz nauczyć się pływać, ale boisz się głębokiej wody? Skonfrontuj lęk i zaakceptuj siebie samego w tym stanie. 

Ten moduł nauczy Cię, jak

Zrobić porządek w sobie, w szafie i gdziekolwiek tylko zechcesz

Przeprowadzić wewnętrzny remanent 

Znaleźć w sobie nowe, budujące samoakceptację przekonania

Współpracować z samym sobą, a nie walczyć

Rozwiązywać swoje problemy i stawiać sobie wartościowe cele

Zapisz się do Akademii Metamorfozy Umysłu i zostań najlepszym przyjacielem samego siebie.

dołącz do akademii

Wykład 5 – Moc odpowiedzialności

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

W szkole i w domu uczymy się, że mamy być sumienni, posłuszni, grzeczni i dobrze wywiązywać się z naszych obowiązków. To często prowadzi nas do życia pod presją, spełniania oczekiwań innych i braku wiedzy o sobie samym – kim jestem, czego pragnę i potrzebuję. Czym jest odpowiedzialność i jak nauczyć się odpowiedzialnego życia?

Skorzystaj z tego modułu i

Dowiedz się, czym naprawdę jest odpowiedzialność, a czym nie jest

Sprawdź, w jakich dziedzinach Twoja odpowiedzialność jest wysoka

Odkryj, jaka nieunikniona zmiana nastąpi, kiedy weźmiesz za siebie odpowiedzialność

Zmień mentalność z “muszę się naprawić” na “chcę się rozwijać”

Zacznij być twórcą Twojego życia, a nie jego ofiarą

Obudź w sobie moc odpowiedzialności i weź życie w swoje ręce.

dołącz do akademii

Wykład 6 – Asertywność

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Tematem przewodnim tej lekcji jest asertywność. Czy wiesz, czym jest, na co się składa i jak wygląda zdrowa postawa asertywna?

W lekcji 6 dowiesz się, jak

Biblijnie rozumieć asertywność

Odróżnić prawdziwą asertywność od fałszywej

Wybierać, kiedy jesteś na “tak”, a kiedy na “nie”

Otwarcie mówić o swoich potrzebach i pragnieniach

Z szacunkiem do siebie i innych stawiać swoje granice

Wyzbyć się lęku i agresji w relacjach z innymi

Zapraszam Cię! Dołącz do mnie i popraw jakość swojego życia.

dołącz do akademii

Wykład 7 – Życie świadome celu

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

Gratuluję! Przeszedłeś już długi proces wewnętrznej przemiany! Nadszedł czas na wprowadzenie w życie planu. Twojego planu na siebie. Już wiesz, jakie są Twoje zasoby, wiesz, jak wzmacniać Twoje poczucie wartości, stawać się coraz bardziej pewnym siebie, odpowiedzialnym i asertywnym… Pora na wyznaczanie celów!

podczas tego wykładu

Dostaniesz krótkie pytania, które pomogą Ci wyznaczyć wizję Twojego życia

Dowiesz się, jak skutecznie wyznaczać cele 

Zaczniesz pracować z Kołem Życia i innymi ćwiczeniami coachingowymi

Zaczniesz myśleć konstruktywnie

Doświadczysz szczęścia związanego z rozwojem osobistym

Jakość życia zależy od Twoich decyzji. Zacznij realizować to, czego pragniesz! Wszystkie rozwiązania są w Tobie.

dołącz do akademii

Wykład 8 – Po co Ci poczucie winy?

Dostępny od razu

Nagranie + Ćwiczenia + Notatki Wizualne

W jaki sposób działać tak, aby było to zgodne z samym sobą? Codziennie stajemy przed takim pytaniem i dokonujemy wyborów między mniejszym a większym dobrem. Poczucie winy pojawia się, gdy podejmiemy kroki w danym kierunku w niezgodzie ze sobą.

Ten wykład jest o spójności wewnętrznej. Pragnę pokazać Ci, że to coś więcej niż zbiór zasad tego, co dobre albo złe. Spójność wewnętrzna czerpie ze źródła tego, kim jesteś.

Ta ostatnia lekcja I-go Filaru

Pozwoli Ci odróżnić dobre poczucie winy od złego

Nauczy Cię wzmocnienia autorytetu

Umożliwi Ci zrozumienie, dlaczego spójność wewnętrzna ma związek z samoakceptacją

Da Ci proste ćwiczenia na ustabilizowanie harmonii w Twoim życiu

Przejdź przez ostatni temat I-go Filaru Akademii Metamorfozy Umysłu i odbuduj fundament swojego życia! Jesteś kimś cennym i wartościowym – świat czeka, aż uwolnisz Twój potencjał!

dołącz do akademii

470
UCZESTNIKÓW

23
wykłady

24+
godziny nagrań

DLA KOGO JEST AKADEMIA?

Zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy powiedziałeś, coś i zostałeś źle zrozumiany, albo kiedy żałowałeś, że w ogóle się odezwałeś, bo pomimo tego, że nie miałeś złych intencji wywołałeś burzę, lawinę złości i niezrozumienia? Jeśli tak – Akademia jest dla Ciebie.

A może widzisz w sobie jakieś zachowania, których nie lubisz, ale nie masz pojęcia jak je zmienić i w ogóle od czego zacząć? Chcesz mieć dobre relacje z bliskimi i po prostu potrzebujesz się dowiedzieć jak można je poprawić? Jeśli tak – Akademia jest dla Ciebie.

Świadectwa Uczestników

Zobacz owoce akademii

Inspirująca Prowadząca

Poznaj twórcę akademii

LIDERKA, NAUCZYCIELKA,
DOKTOR NAUK TEOLOGICZNYCH

Anna Saj jest wspaniałą żoną, matką sześciorga dzieci, doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, niezwykle namaszczonym mówcą, nauczycielem i liderem. Potrafi pogodzić pracę zawodową z działalnością misyjną i wspólnotową, inspirując wiele środowisk do otwarcia się na jedność między pokoleniami. Posługując w Polsce i za granicą widziała wiele uzdrowień, znaków i cudów, które Bóg czyni przez jej ręce. Poza granicami kraju głosiła m.in. w Niemczech, USA, Słowacji, Belgii, Malcie czy Litwie.

W 1997 r. zapoczątkowała w Polsce Magnificat — Posługę Kobiet Katolickich, której oddziały znajdują się w ponad 100 diecezjach na całym świecie, a przez jej posługę rozwinęły się w 4 diecezjach w Polsce. Wraz z mężem Jackiem od 2000 r. jest świecką misjonarką w ramach katolickiego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja — międzynarodowego stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich. Od ponad 7 lat, razem z mężem stoi na czele bazy polskiej misyjnej ICPE, znanej jako wspólnota katolicka Lublin – Armia Dzieci. Tworzy ją kilkadziesiąt osób, w pełni oddanych służbie w kościele, w tym 6 jej własnych dzieci i ich rodziny.

Inspiruje i wspiera chrześcijan do życia w obfitości według Bożego planu, budząc ich z biernego i pasywnego życia. W trakcie swojej posługi wielokrotnie była świadkiem tego, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób przemienia całe rodziny i jednoczy pokolenia. Jej powołaniem jest budzenie całych środowisk, aby przekazywały ogień gorliwości kolejnym pokoleniom. Jak sama mówi: “rodziny są przyszłością naszego kościoła, a dzieci partnerami w ewangelizacji”.

Wybierz swój pakiet

i Zacznij metamorfozę Umysłu

Filary Dobrej Komunikacji

Filar w super cenie

800 zł

Kurs Filary Dobrej Komunikacji

Karty pracy pomogą wprowadzić w życie nowe sposoby komunikacji

Notatki wizualne systematyzują wiedzę i pomogą ją zapamiętać

Nagrania webinarów to dodatkowe 6 godzin nagrań pełnych wiedzy, ćwiczeń oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania uczestników

Inwestycja w siebie przyniesie najlepsze owoce

Wybieram pakiet 1

Dostęp do wszystkich materiałów

Akademia Metamorfozy Umysłu

3800 zł

Kurs Filary Dobrej Komunikacji

Kurs Filary Poczucia Własnej Wartości

Kurs Filary Szczęśliwego Życia

Kurs Filary Skutecznego Zarządzania

Kurs Filary Regulacji Emocjonalnej

E-book Mogę, Zrobię, Mam czas!

Spotkania mentorsko–coachingowe odpowiedzą na Twoje osobiste potrzeby i pozwolą zadać nurtujące pytania (spotkania odbywają się w ramach Filarów Skutecznego Zarządzania)

Wybieram pakiet 2

#3 Filar + Konsultacje

2577 zł

Filary Dobrej Komunikacji

3 godziny konsultacji indywidualnych

Praca w nurcie terapeutycznym lub coachingowym, zależnie od Twoich potrzeb

Wybieram pakiet 3

Akademia + Konsultacje

2643 zł 5303 zł

Akademia Metamorfozy Umysłu

3 godziny konsultacji indywidualnych

Praca w nurcie terapeutycznym lub coachingowym, zależnie od Twoich potrzeb

Wybieram pakiet 4

Pytania i odpowiedzi

NAJCZĘSTSZE PYTANIA UCZESTNIKÓW

Wszystkie te materiały służą rozwojowi wewnętrznemu i przemianie myślenia, uzupełniając się wzajemnie w treściach i metodach. Kurso-książka skupia się na podstawowych mechanizmach, które zachodzą w naszym mózgu. Daje konkretne ćwiczenia i metody to wzbudzenia większej świadomości tego co się dzieje w Twojej głowie i co możesz z tym zrobić. Kursu Przemiany Myślenia Online rozszerza tą tematykę i uzupełnia o brakujące niuanse, o które pytali czytelnicy na Stacjonarnych Kursach prowadzonych przez autorkę. Akademia Metamorfozy Umysłu to dalszy ciąg tej niesamowitej przygody, który wyposaża w wiedzę merytoryczną i pokazuje jak pracować nad konkretną dziedziną życia. Akademia Metamorfozy Umysłu zawiera poszerzone treści z zakresu rozwoju osobistego i rozwoju charakteru. Każdy wykład Akademii jest opisany na tej stronie w sekcji “Tematy Wykładów”.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę płatności Przelewy24. Na stronie płatności możesz wykonać przelew online z Twojego banku, zapłacić Blikiem, przekazem tradycyjnym (inne), oraz PayPalem.

W wypadku przelewu tradycyjnego, system wyświetli dane odbiorcy, tytuł przelewu i kwotę oraz listę kont bankowych różnych banków. Jeżeli Twój bank znajduje się na liście – wybierz właśnie ten numer konta – jeżeli go nie ma, wybierz którekolwiek konto i na nie przelej pieniądze. WAŻNE! <